Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mekkora esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán9 kérdése:

Szerintetek mekkora esélyem van arra hogy válás után én kapjam meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Feleségem úgy tűnik pszichiátriai eset,múltkor is egy vezetékkel szorította meg a nyakát,ami piros is lett,amíg én dolgoztam,mert a nagyobbik gyerek állandóan rajta csüngött,emelett jár miatta hozzánk családsegítő is mert állandóan üvölt és szóltak miatta a vèdőnőnek,szülés után is volt vele gond kórházban, pszichológust hívtak hozzá,ha féltékeny akkor karmol,meg lila foltjaim vannak,bizonyíték van mindenről,kórházi dologról,vezetés dologról is

febr. 6. 01:11
A kérdező szavazást indított:
Válás
Gyerek
12 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Téged is megvizsgálnak egy gyermekelhelyezési per esetén. Ha alkalmas vagy, valószínűleg te kapod a gyerekeket.

Hasonló helyzetben vagyok, csak már a válás után. Az exem nem önveszélyes, "csak" kapcsolatfüggő az összes vele járó következménnyel, és rendszeresen ordibál a gyerekeinkkel. Ez az életforma az ügyvéd és a családsegítő szerint is elég ahhoz, hogy nálam legyenek a gyerekek.

febr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
A gyerek elsősorban az anyáé! Én hordtam a szivem alatt 9 hónapig, bennem növekedett, én szültem, én keltem hozzá éjszaka, és én adtam fel érte a biztos jövedelmemet! Ez azbesetek 99.9%a! Esetedben, sajnos nem így van, minden esélyed megvan rá, hogy megkapd! Ugyanakkor, ezeket bizonyitanod kell. Én azert meghallgatnám az anyát is. Ha tényleg folytogatta, nem is értem, miert nem fogtad, és vitted el...
febr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem a gyereket folytogatta hanem magát fojtogatta egy vezetékkel,amúgy meg miért hazudnék,rossz ez ahogy van még úgy altatja az alig egy éves kislányt hogy te rohadék szemétláda,idióta miért nem alszol
febr. 6. 06:42
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Csak jusson eszedbe hogy amiket itt állítasz, azokat ő is állíthatja rólad ugyanúgy.
febr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A nő kap segítséget?
febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel ,mikor ilyeneket mond. Az bizonyító erejű.
febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Az egy dolog, kinél lesz a gyerek. Es ezek miatt utálhatod a nőt, de kee

ressetek már neki pszichiátert. Ha a gyerek nem is el vele, akkor is az anyja, aki ilyen, ami nem tesz neki jót.

febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
Nulla. Mindig a nőnek ítélik a gyereket, bármennyire alkalmatlan a nevelésére.
febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Általában akkor kapja meg a pasi ha tényleg alkalmatlan a nő.

De ha nincs bizonyítékod, még ő indíthat pert ellened rágalmazásért.

Én felvettem telefonnal a férjem fenyegetéseit amikor ment a válás. Ezt közöltem vele úgyhogy nem állt neki követelőzni .

febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Muszáj minden bizonyítékot összeszedned, kell egy jó ügyvêd is. Sajnos inkább akkor is az anya kapja meg a gyereket, ha ezzel a gyerek megy tönkre hosszútávon.


Minket ütött-vágott-rúgdosott anyánk minden nap, ahol csak ért. Egyszer az oviba jöttek, le kellett vetkőznöm, megnézték a lila foltjaimat. Nyilván ekkor még nem fogtam fel semmit, általános iskolában kezdtünk rájönni, hogy nem normális, ami otthon történik. Apukánk egy alkoholista, nem kapálózott értünk, ő anyánkat verte, míg velünk élt, sokszor kizárt minket a házból, stb.

febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!