Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mekkora esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán9 kérdése:

Szerintetek mekkora esélyem van arra hogy válás után én kapjam meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Feleségem úgy tűnik pszichiátriai eset,múltkor is egy vezetékkel szorította meg a nyakát,ami piros is lett,amíg én dolgoztam,mert a nagyobbik gyerek állandóan rajta csüngött,emelett jár miatta hozzánk családsegítő is mert állandóan üvölt és szóltak miatta a vèdőnőnek,szülés után is volt vele gond kórházban, pszichológust hívtak hozzá,ha féltékeny akkor karmol,meg lila foltjaim vannak,bizonyíték van mindenről,kórházi dologról,vezetés dologról is

febr. 6. 01:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyed van.Városi legenda, hogy apa nem kapja meg a gyermeket.
febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Párom édesanyja egy utolsó véglény.


A pernél addig lett volna esélye megkapni a gyereket, amíg ki nem nyitotta a száját. Utána a bíróság egyből az apának ítélte őt.

febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 Bocsánat, biológiai anyja


Az ilyen ember nem édesanya

febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Van bizonyítékom a dolgokra az anyanal
febr. 6. 16:52
 15/19 A kérdező kommentje:
Olyan is volt hogy úgy szájon rúgta a fiam hogy vérzett a szája,csak mert a kislányt hagyja aludni
febr. 6. 16:52
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

15# mikor ilyeneket hallok kinsilik a bicska a zsebembe. Ezzel kellett volna kezd , mi az hogy megrugta? Azonnal jelentés ilyenkor ez nagyon durva.

Az viszont legyen az ö "védelmére" hogy ha egy nő mind othon van kisgyerekkel nagyon kitud fordulni magából. Ez egy nagyon szőrnyű állapot, mondom anyaként pedig imadom a gyerekem, de amikor minden elképzelhető lehetséges dolgot bevetsz hogy aludjon egyen,vagy simán "ellegyen" kicsit és nem jön össze , és éjjel is felkelsz 100x értük akkor szó szerint kiborulsz.

És sztem a feleséged kivan már nagyon. Lásd meg hogy segítségre van szüksége

febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kinyílik -javítás
febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16"bármennyire szereti a gyerekét egy anya egy idő után nem lehet bírni segítség nélkül HA nehezebb , nemalvós kisgyerekekről van szó.
febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nincs vele semmi baj,mèg én is el tudom altatni,szegény párommal van a gond neki kell szakember, pszichológus vagy pszichiáter aztán szerintem jobb lesz ha én nevelem őket kellő türelemmel,szeretettel én annyira szeretem őket képtelen vagyok velük üvöltozni,normálisan szépen bánok velük fiam is mindig hozzám bújik velem alszik és magától mondja hogy nagyon szeret
febr. 9. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!