Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Alap esetben mekkora összeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alap esetben mekkora összeg lenne a reális gyerektartás egy gyermek után?

Figyelt kérdés

A fizetésektől függetlenül!

Csak azt vedd figyelembe, hogy mennyibe kerül egy átlagos gyermek ellátása és, hogy szerinted ebből mekkora részt kellene vállalnia az apának. Családi pótlékot is kalkuláld bele, még ha nem is sok.

Alap eset: egészséges gyermek, nincsenek extra kiadások.



febr. 10. 06:41
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
65%

A 23#as való világ!

Ezért kellene minimum 100ezer ft.gyerektartás, akkor a ffi is elgondolkodna jobban hogy csinál-e gyereket vagy sem

febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
92%

20# top comment* így van!!

Amikor beteg a gyerek, amikor hiányzik, akkor hogy jön az anyának bevétek ezt magyarázza meg vki.


Amikor kirúgják az anyát mert nem vallalhat túlórát vagy sokat hianyzik a gyerek miatt, vagy nem tud d.u/ejszakai műszakot bevállalni mert a gxerekkel kell lenni..

Amikor ejszak rosszul volt a gyerek vagy sokszor felkelt, nem aludt jól stb. es masnap az anya esik össze a fáradtságtól..


Akkor kérdem én ki tesz többet!!??, ki vállal nagyobb kockázatot?


Aki odab@ 20ezret/30 ezret es ezzel letudta az milyen ember?


Szerintem akkor már jobb ha nem ad semmit, hacsak a nő nem minimálbérből él az éhhalál szélén mert oké akkor számít.

De inkább az ilyen ne nevezze magát apának /férfinek sem.

febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
63%

Elnézést elírtam: amikor beteg a gyerek stb hogy JÖN az anyánK bevétel-így akartam, vagyis sokkal kevesebb lesz a fizuja, kevesebb bevétele lesz a gyerek miatt.

Ami ugyanúgy penzkiesés, ezt miért nem veszik figyelembe?

Ezért kellene alapvetően annak fozetni tobbet aki nem neveli a gyereket.

Alap lenne, de ez van, való világ, igazságtalanság

febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

"Aki odab@ 20ezret/30 ezret es ezzel letudta az milyen ember?"

Azért ez nem csak a pénzről szól.

Sok elválta apa odateszi magát és ilyekor fizikailag is besegít. Akár még be is vásárolhat. Meg a gyerektartás mellett vásárolhat nekik ruhát és egyebeket. Tehát lehet valaki csak 30ezret fizet, de odateszi magát. Nem biztos, hogy ez rosszabb, mint aki ennek a dupláját fizeti és ezzel letudott mindent.

Másrészt az apa is lerobbanhat és neki is okozhat nehézséget a gyt fizetése. Ilyenkor az anya is lehet megértő, ha megteheti, hogy tudja nélkülözni az összeget kis időre.

febr. 14. 16:52
 35/53 anonim ***** válasza:
67%
Na most már értitek, miért nem akarunk csórójancsikkal kezdeni?
febr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

Értjük, de szerencsére nem minden nőre igaz az, hogy pénzéhes.

Valaki írta, hogy miért áll meg 90ezernél a szavazás. Ezt vélhetően egy rendkívül pénzéhes, pénzt beosztásra képtelen, nagy lábon élő nő írta.

febr. 15. 07:18
 37/53 anonim ***** válasza:
80%
36-vagy olyan, aki látott már közelről gyereket és rudja, hogy mennyibe kerül a nevelése.
febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
30%

Vedd magadhoz a gyereket, de tényleg és utánna beszélj.


" A nő is lehetne megértő" - nyilván, én is az lennék ha tényleg tamogatna az apa amikor szuksegem van rá, vagy ha kiesek véletlenül a munkaerőpiacról. Ez lenne a korrekt. De ha az apa nem segítőkész es a nehézségben egyedül érzi magát a nő, akkor nem várhat más viszonzást.


Én nem vagyok elvállt, de van gyerekem es tudom mivel jár.

Vállalom es szembe nézek ezzel: nem bírnám egyedül igy inkább törekszem jó legyen most minden. De szem előtt tartom :hogy nagyon gyorsan jobban fizető állást kell keressek akár több tudasra kell szert tennem mert ha beütne a "crash" akkor ne fogjak padlót .

febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
67%
36- "Valaki írta, hogy miért áll meg 90ezernél a szavazás. Ezt vélhetően egy rendkívül pénzéhes, pénzt beosztásra képtelen, nagy lábon élő nő írta."- nem a nő pénzéhes, a gyerektartás a gyerekedre megy, ez megvan? Ha te a gyerekeden akarsz spórolni, akkor kár volt megcsinálni.
febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
83%

A férfiak 99,9%-a akik picsognak hogy az asszony mennyi gyt-t kér, azok a természetbeni hozzájárulást egyszerűen teljesen ignorálják, mintha annak 0 értéke lenne.

Persze a gyereket amúgy nem vállalnák be -mibden 2.hvg anyukáé - mert dolgoznak meg jobb a gyereknek stb stb. Ezzel van a baj

febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!