Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondtad meg a házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtad meg a házastársadnak, hogy válni akarsz?

Figyelt kérdés
Mikor, milyen körülmények között, hogy választottad ki a pillanatot, hogy fogtál bele...?

febr. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Csak egyuttélős kapcsolat volt amit befejeztem.


Kb magamban beszéltem ill csak hangosan gondolkodtam. Ő éppen videojáték- gépezett.

Elkezdtem magamban beszélni hogy nekem ez nem megy már tovább keresek másik albit mindent amit közösen vettünk "ráhagyom", megpróbálom megint egyedul a nullárol. Ő maradjon nyugodtan nem kell nekem.semmi.de nekem mennem kell. Csak türelmi időt mig találok másikat. (Amúgy ugy kezdtük az életet egyutt mint 2 arva. Semmink nem volt)


Saját magamon is meglepődtem hogy magamban beszélek!!!

Ő meg közben hatrafordult a géptől rámnézett és végighallgatta.

Es azt felelte, ha valóban így gondolom hogy nem megy nem akarom már együtt, ha ez a döntésem, akkor inkább ő keres másik lakhelyet és kezdi újra egyedul (ő a férfi), és itthagy nekem mindent. (Mivel nekem nehezebb is lenne az egész egyedul mint neki mindig alacsonyabban is kerestem nö létemre es másik munkát is nehezebb találnom egy pasinak meg ennyiben könnyebb. Es neki vészesetre van anyja is ahova mehet nekem nincs. Ennek ellenére en bevállatam volna azt is mivel nem érdemelte meg sem hogy szakitok hogy elkezdem én a nullárol újra. De igazi férdiként és vagy szeretetbol felajánlotta hogy inkább ő vállalja ezt magára)



Igazábol megható volt az egész. És úgy lett vége is hogy elkóltözött es valoban mindent rámhagyott. De simán megcsinálta ő újra. Ma már cége is van külföldömn nem is kicsi.

febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
*türelmi időt kértem csak
febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
*Jóformán én neki adtam mindenem a szakítással, de ő azt nem fogadta el, hanem magára vállalta ezt és ő adta nekem a mindenét. A megalapozott életünket. Biztos olcsó lakhely, környezet stabilitás bútorok ingóságok stb.
febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
1-es, ez szép. Így kéne elválni/szétválni mindenkinek. Sokszor olyan miatt forgatják ki az emberek mindenükből egymást, amiről nem is tehet. Mert szerelmes lett vagy mert nem illettek össze soha, stb.
febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Évekig húztam, halasztottam a dolgot, majd amikor már úgy voltam vele hogy rosszabb már nem lehet sem a kapcsolatunk, sem a lelkiállapotom, kivettem egy albérletet. Mivel onnan már nem volt visszaút kénytelen voltam közölni hogy hétvégén elköltözöm. Emlékszem hogy még előtte közösen megnéztünk egy filmet, persze én alig tudtam figyelni mert tudtam hogy utána összetöröm a szívét. A film közben végig hevesen vert a szívem és olyan érzés volt mintha már 8 órája néznénk. Aztán vége lett és egyszerűen kiböktem.


A következő kapcsolatom ezerszer rosszabb volt a végén, de ott már (tanulva az előzőből) csak 2 napig gondolkodtam rajta, pedig az is jó pár évig tartott és még szerettem amikor elhagytam.


Szerintem a következőt az első balhénál elhagyom 10 perc gondolkodás után.

febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Amikor megtudtam, hogy mit művelt, akkor ordítva mondtam, hogy most takarodik. Nem érdekel, hogy oldja meg, nem érdekel, hogy hova, percei vannak összepakolni és eltakarodni. Még akkor se akart elmenni. Nem ez volt az első, hogy megmondtam, hogy válni akarok, de mindig lezárta annyival, hogy úgyse tehetem az utcára, legfeljebb papíron tudok elválni.

Végül a rendőrök vitték el.

Másnap kerestem egy ügyvédet és beadtam a válást.

febr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!