Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történt, hogy most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt, hogy most mégis fizet?

Figyelt kérdés

3 éve váltam el. Az exem eddig nem fizetett tartásdíjat, nem is élt a láthatási jogával.

Végrehajtást kértem, ami sikertelen volt, mivel feketén dolgozik és nincs semmi a néven. Kértem az állam általi megelőlegezést, 3 hónapig kaptam. Most viszont elkezdte utalni a pénzt.

Tudom, hogy automatikusan fel lett jelentve, nekem is mennem kell a rendőrségre, lehetséges, hogy ennek a hatására fizet?


febr. 17. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megszállta az angyalka.


Felvilágosították, hogy ha adót csal, no meg, ha nem fizet, akkor a megoldás= börtön.

Amit az állam megelőlegez, azzal kamatosan tartozik az államnak, s a gatyáját is leperlik róla.

Jól van ez így.

Én tovább szigorítanám: arra hivatkozik, hogy nincs munkája? Akkor irány a közmunka és abból vonják.

febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rájött hogy a gyerektartás egy fokkal jobb a börinél.
febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Közmunka :)

A gyerek meg kapjon egy negyed darab gumi cukrot igaz?

febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Berosált.
febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy a rendőrségen tett látogatása ekkora hatással lesz rá.
febr. 17. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Sokan nem is gondolják, hogy simán lesittelik az ilyen nemfizetős faxfejeket. Engem is kiröhögött az exem, aztán átküldtem neki a rendőrségi kőrözési listát tekintse csak meg hány manust kőröznek emiatt. Egyből nem volt kérdés a tartásdíj fizetése.
febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig én sem hittem. Tényleg csak kitartó aki kell lenni.
febr. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!