Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha már nem élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dia0216 kérdése:

Mit tegyek ha már nem élünk házas életet és szokat veszekszünk? Van 2,5 éves lányunk akivel nem nagyn foglakozik.

Figyelt kérdés
Sexuális kapcsolatunk már régóta nincsen és sokat veszekszünk és a minap amikor megharapta kicsit a lányon adott neki egy pofont és még a szája is vérzett. Már régóta fontolgatom a válást de ez már ok volt, de félek hogy mivel még gyesen vagyok februárig és utána lehet nem lesz egyszerre munkám hogy elvehetik tőlem! Mit tegyek?
2010. okt. 25. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elválnék, ha esély sincs megbeszélni a dolgokat és változtatni. A gyereket nem fogják tőled elvenni, akkor se, ha nincs munkád, ezen ne aggódj, ekkora gyerek tuti nálad marad.

Kérdés, hogy amegélhetésedet hogyan tudnád megoldani. Sajnos jelenleg anyagilag kiszolgáltatott lehetsz (nem tudom).

2010. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minimum orvoshoz kellett volna vinni a gyereket, hogy maradjon nyoma a bántalmazásnak. Ha ezt bizonyítani tudod, semmiképp nem ítélik neki a gyereket.
2010. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz tényleg el kellett volna vinned a gyereket! Próbáld meg beadni bölcsibe és keress munkát, februárig csak találsz valamit, egy ilyen mellett semmiképp ne maradj!
2010. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva,akkora pofot adni egy gyereknek,hogy felszakad a szája!Mindenképp lépnék.És igen ,a félelmedet ugy biztosithattad volna be,ha elvitted volna orvoshoz a látlelet miatt.Amugy a gyerkőc nálad marad.Szinte mindig az anyánál.kiváve drogos mult,prostitál anya,vagy gondatlanság stb,de ezekről szó sincs.
2010. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is februárban lesz 3 éves...

Keress munkát,nem muszáj megvárni hogy leteljen a gyes!Te is hamarabb jösz egyenesbe egyedűl és hamarabb külön tudsz menni a párodtól még mielött nagyobb kárt tesz a kislányba!

Nyilván ő is feszült a veszekedős,szex mentes kapcsolatotokba de ez nem mentség!Nem hinném hogy elvennék tőled a picit!

2010. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hidd el sokkal nyugodtabb életetek lesz.Hasonló cipőben jártam.Szintén egy hasonló korú gyerkőccel.Hagyd ott!!!Tudom nem egyszerű!Azóta sokkal kiegyensúlyozottabban beszélek,játszok a gyerekemmel.Az anyagiakat,meg beszéljétek meg!Nekem ebbe a férjem,azt hiszem maximálisan segít.+pl.lehet hogy le kell mondani vmely dolgokról/az Én esetemben a cigi volt,amelyre annó a kialakult folyamatos viták következtében szoktam vissza/Nagyon meg voltam ilyedve Én is.HÚÚ!Egyedül gyereket nevelni???Szerencsére nagyon odavagyunk egymásé a most 5 éves fiammal!És Apához is akkor megy,amikor csak akar.Ha az Apának lenne még 1 ilyen megmozdulása,akkor gyerekelhelyezési pert indíthatsz amelyben betiltathatod a gyerekláthatóságát.Hidd el a gyereknek sincs erre szüksége,pláne nem ilyen picin.Még ilyenkor,bár megérzik de nem tudják igazán miről van szó köztetek!
2010. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!