Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet hogy van valakije?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy van valakije? Hiszem is meg nem is.

Figyelt kérdés

35 leszek,van két gyerekünk(7és1,5évesek)Szép családi ház kerttel,jelzáloggal.Én itthon gyeden,férjemnek stresszes munkahely,bizonytalan mennyi a havi bevétel,mint ahogy a munkaideje se fix.

8 előtt szinte soha nem ér haza,a vacsorát mindig csak "meg lehet enni",vagy "ettem már jobbat is".A gyerekekkel sokszor türelmetlen,mert ugye nem lehet őket kikapcsolni a hiradó,fókusz alatt hogy csendben legyenek.A pici rögtön rácuppan,enni nem tud ha hazaér,mert ugye az apját akarja,ahogyan a nagy isHa átveszem,ordit mert apa kell.Hiába mondom hogy jöjjön haza előbb,vagy altatás után...de akkornem látja őket.

Havi 1-2 alkalommal szex.Ha mégis megtörténik,rákérdezek hogy miért kellet ezzel ennyit várni,az a válasz,hogy lelki okai vannak,mert állandóan balhézok és igy ő neki nem megy..Szombaton,és vasárnaponként is el kell neki szaladnia ide-oda.Jó,elhanyagoltam biztos magam a gyed alatt,szülés miegyebek,kétóránkénti szotatás,de ennek vége,88 kg-ról lefogytam 68-ra.A legutóbb is felvettem csinos kis harisnyatartós fűzőmet,rámnézett,és annyit mondott:"ezt már láttam..."köszi.Ha üzletbe megyek,átnézi a listát,egyenként kérdőre von,hogy már megint,ezt nemrég vettem,vagy minek kell megint ez?...stb.Ja,és csontra kiszámolja,hogy 8500 ft elég lesz.Az én gyedem meg a családi a jelzálogra megy csontra,még ki is kell pótolni,ugyhogy nulla ft a zsebemben.Naponkénti fikázás a rendetlenség miatt...Rá kérdeztem van e valakije,azt mondta hogy muszály nekem mindig valaki 3.-at keresnem?Nem ér hozzám,nem csókol,nem ölel,csak elmegy mellettem hetek óta.Én már ki is költöztem a hálóból,de nem zavarja.két hónapja no sex,csak a marakodás.Családi programokban nem vesz részt,én megyek a gyerekekkel pl anyukám 60.szülinapjára.Hiányolták is őt,elvégre a férjem.De neki nem volt kedve,mint ahogy az ő családjához sincs kedve,ha jönnek hozzánk.Nem segit a tálalásnál,kinálásnál,ágynemű húzásnál stb...ami az itt alvós 2-3 vendégnél előfordul.lefekszik aludni,mert ő fáradt.Gondolhatjátok két gyerekkel ezek hogy zajlanak.Betelt a pohár.Lehet hogy családos nőt szeret,azért nem lép le vele?


2010. okt. 25. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

önző dög.

szerintem is szeretője van, ezért nyűg neki a család.

megérdemli, hogy egyedül maradjon.

olyan jól keres, hogy muszáj vele maradnod?!

ne haragudj, de nekem ezek elfogadhatatlanok...nem a szex hiánya, hanem hogy sz.rik a fejetekre és semmibe néz.

a ház kié?

2010. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és ami még furi,hogy hétvégén mindig kikapcsolja a mobilt.Egyszer volt hogy bevitte a wc-be,és kukucskáltam,szerintem észre vette,mert betömte a zár lyukát.Kiváncsi voltam,smsezni megy e be?!...ez most viccesen hangzik,de már rögeszmémmé kezd válni,hogy megcsal.Ami nem is olyan lehetetlen mindezeket ismerve.
2010. okt. 25. 13:29
 3/15 A kérdező kommentje:
A ház(200 nm)és vadi uj.az én nevemen van,mint ahogy a jelzálog is.Ő adóstárs.Nincs vagyonközösséget kizáró szerződésünk,ugyhogy elvileg mivel házasság alatt épült a ház,ugyanúgy az övé is,mert ezt nem "zártuk ki"papiron.Rezsiket jó ideje szüleim fizették,mert összegyűlt több százezer elmaradás,és majdnem kikapcsoltak áramot,gázt,upc-t.Ha van bevétele fizet,ha nincs torlódnak a csekkek,és csak bevásárlásra van lóvé.Mert enni kell.Anyuék szemét is ez szúrja,ezért is nem beszélnek mert az igazsággal "betörték2 a férjem fejét...Nem hogy megköszönné hogy segitenek.Mondjuk apum elég durva volt vele,a férjem meg rettentő büszke.Igy én sutyiba elfogadtam a segitséget és befizettem mindent.
2010. okt. 25. 13:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És milyen volt a kapcsolat a gyerekek születése előtt?
2010. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is lehet valakije.Meg lehet érteni a stresszes munkát is de akkor is van családja.Legalább hétvégén.Sehogy se lehet vele megbeszélni?
2010. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Jujj drága, nem szabad vele maradnod.

Teljesen tönkretesz.

Meg ez a dolog, hogy betömte a zár lyukát, ez egyszerűen hihetetlen, ez arra utal, hogy biztosan van valami rejtegetnivalója.

Sajnálom, hogy vannak ilyen emberek a világon, ráadásul van két gyereke, akiket szeretni kellene, és törődni velük, nem hogy még este 8 körül hazamenni...

Mindenesetre én a helyedben megbizonyosodnék arról,hogy tényleg megcsal-e.

Nincs valamilyen ismerősöd, akit ő nem ismer, és egyszer munka után követné autóval, hogy ugyan hová megy, tényleg annyit dolgozik-e, vagy mást csinál.. Van erre lehetőség?

Hidd el, nagyon együtt érzek veled.

Evi

2010. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nembiztos az hogy van valakije....Nemtudom...írod hogy felhalmozódtak a számlák? Nem lehet h felőrölte a mindennapi mókuskerék? Beszélgetnetek kellene és ha esetleg van 3. már lehet hogy még menthető a házzasság sok odafigyeléssel egymásra mindkettőtök részéről! Voltatok kettesben valahol mióta a gyerekek megvannak? Érdekes h a saját családja sem érdekli...beszélgetésre kellene rávenni!
2010. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De milyen volt a kapcsolat a gyerekek születése előtt
2010. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt a kapcsolat,94 óta ismerjük egymást,98ban házasodtunk,és az első gyerek 2003ban született.Nem mondhatnám hogy elkapkodtuk a házasságot,és a gyerekvállalást sem.Szivem egyik fele azt sugja lépni kellene,mert igy nem jó nekem,de lelépne gondolom ha lenne valakije.Minek lenne akkor velünk?Volt krizis az első gyerek után is nagyjából ugyanlyenkor,amikor az 1,5 éves volt.Tuljutottunk rajta,rá fél évre teherbe estem,és rá hallgattam,nem tartottuk meg.Ő pont a krizisre hivatkozott.Ezt a döntésemet ill.döntését azóta sem dolgoztam fel hogy ilyenre képes voltam.Ezután jözz felhőtlen 5 év,utaztunk a nagyobbikkal rengeteget.Ilyen-olyan gyerekprogram,minden ami volt,majd elkeztünk épitkezni,még egy gyerekszoba,és jöhet a trónörökös.Meg is lett szép,okos és legfőképp egészséges,annak ellenére hogy egy vesével született.Még egy stresszfaktor,full aggódás,vizsgálatok sorozata,de az épitkezés se volt pite...Szóba került a válás is,de ő nem akar,és elmenni se.Elvan igy .Én meg nem vagyok el érintés,ölels,bujás ne adj isten csók,szex nélkül.Főleg ha bennem motoszkál hogy ő ezt talán máshonnan kapja...Akkor ne szivja a vérem,menjen el,majd valaki más megdicséri a főztömet,értékeli a kerti munkámat,és szexinek talál...
2010. okt. 25. 14:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom lenyomoztatni,nincs kivelOlyan ciki,kit kérhetnék meg erre?Apukám felajánlotta,hogy ő fogad magánnyomozót,hogy tisztán lássunk, de én sajnálom rá a pénzt.kimozdulni kb félévente tudunk,ha a testvére felajánlja hogy feljön vigyázónak a gyerekek mellé,de jön a párja,anyósom és már több a vele járó "munka" mert itt alszanak stb,és nem segit a párom.Sütök főzök takaritok ekkor,beesünk 2 órára a moziba én hulla fáradtam.Többet nem csinálom ezt.Kéne egy bébi szitter.
2010. okt. 25. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!