Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El sem hiszem, de a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El sem hiszem, de a férjem válni akar, eddig erre vártam, most mégis megvisel. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Nem valami jó mostanság a házasságunk, én válni akarta, a férjem nem... Tegnap bejelentette, hogy ő is válni akar, én már nem vagyok biztos benne, hogy ez jó így...

Van 2 gyerekünk, (2 és 3 évesek) Mostanában nem sok időnk volt egymásra, mert visszamentem dolgozni, ő munkanélküli. Anyagi gondjaink is vannak, sokat veszekedtünk. Ő 6 napja rátalált a neten valami csajra... no comment...


2011. jún. 25. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha bejelentetted hogy válni akarsz, miért csodálkozol hogy keresett egy másik nőt?

Azt hitted majd élete végéig rád fog várni?

Nem értelek...

2011. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Talán kicsit megijedtél, hogy akkor most tényleg váltok.

De ha nem működik nem hiszem hogy van értelme erőltetni,a gyerekek miatt sem!!!

Csak próbáljátok ezt higgadtan,emberi módra intézni, ha már így alakult!Sajnálom!

2011. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen idióták manapság a nők!(Én is nő vagyok).

Fenyegetőznek a válással, "így elválok, úgy elválok!" hisztiznek, magukénak érzik az egész világot, úgy érzik uralkodnak a férfiakon, mert pl az nem akar elválni, ezzel a válással fenyegetőznek, az nem akar belemenni... Aztán mikor talál mást, és bejelenti, hogy beleegyezik a válásba, akkor meg mindenért ő a hibás! Kedvesem, bekaptad a legyet. Mostmár megnézheted magad!


Azon kellett volna legyél, hogy helyrehozd a kapcsolatot, mert amíg egy férfi nem akar elválni még lát valami kis reményt. Hisztizés helyett jobban jártál volna, ha kicsit leadsz a makacsságodból és büszkeségedből, és pl főzöl vmi vacsorát, és megpróbálod megbeszélni vele a problémákat. Lehet ezen már túl vagytok, s nem sikerült jól, de nem szabad egy házasságot ilyen könnyen feladni! Pláne ha van két kicsi gyermek is!


Szedd össze magad, s próbálj meg vele beszélgetni, ŐSZINTÉN!!! Mondj el MINDENT ami benned van, még ha kicsit meg is kell alázkodj előtte(szerintem ő is megalázkodott előtted elég sokszor)...

Szóval ha meg akarod menteni a házasságod még nincs késő! De siess, mert gyorsan elveheti tőled valaki a férjed!

Kisasszony, szedd össze magad! Légy nyitott és ŐSZINTE!


Ha meg valóban válni akarsz, és nem csak hisztizésből meg fenyegetőzésből mondtad ezt neki, akkor iparkodj elválni, és ne itt sirdogálj...


Tisztázd le magadban is, hogy mit érzel!


21L


(Tapasztalatból írtam azt amit... Nem megbántani akartalak, csak hatásossá tenni a mondanivalóm!)

2011. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Bocs de szerintem totál hülyék vagytok, sőt gyerekesek.


Kicsit üljetek már le összedobni az agyat.


Ha a férjed munkanélküli, akkor hogy él meg majd egyedül plusz miből fizetitek a válás költségeit?

Vagy miből fizet ő neked gyerektartást?


Te mihez kezdesz a két kiskorú gyerekkel egyedül?

Ha nincs biztos megélhetésed meg lakhatásod úgy elszedi tőled őket a gyámügy mint a 21.



Szóvals szerintem ideje lenne összefogni aztán elkezdeni kimerni a vizet a merülő csónakból és nem csak pánikolva rohangálni az egyik végéből a másikba.

2011. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 TOMAtm ***** válasza:
9%
ha eddig is válni akartál akkor mi az anyádnak szültél 2 gyereket?2 és 3 évesek és rendes család nékül nőnek majd fel,hát legyél büszke magadra,te ostoba!
2011. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Évek óta munkanélküli, a konfliktusok is emiatt vannak, folyton ígérget, hogy megváltozik, meg elmegy dolgozni. Én még mindig szeretem, de nem bírok már mindent egyedül: meló, háztartás, gyerekek. Amikor besokallok, akkor jön a veszekedés... Teljesen összezavarodtam.
2011. jún. 25. 08:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Amikor az első babánkat vártuk, még minden rendben volt, természetesen ez így szokott lenni... Most teljes kéosz az életem... a férjem nem sokkal az első gyerek születése után lett munkanélküli, de eléggé hamar jött a kistesó.... Ha az ember előre tudná, hogy mi fog történni, sokmindent másképpen csinálna
2011. jún. 25. 08:46
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Ott a 2 kisgyerek, nemcsak ti ketten..... Helyre kéne hoznotok ezt a dolgot.
2011. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, részedről meggondolatlan kijelentés volt, amolyan: "hátha változik ezután valami" fenyegetősdi. Csakhogy ő komolyan vette, és kihasználta, hogy szabad a pálya. Felbukkant más, aki még érdekli is. És így sokkal de sokkal nehezebb dolgod lenne, van helyrehozni, mert nem csak vele kell megbirkóznod, hanem azzal is, hogy őt már csábítja az új kaland.
2011. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ha neki már ott van az a másik, én nem akarok vele megharcolni... Nem lenne hozzá elég erőm, és utána is mindig ott lenne a "félsz", hogy nem folytatja -e a kis kalandját... Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. jún. 25. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!