Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyávák vagy jó emberek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyávák vagy jó emberek azok a férfiak, akik nem merik otthagyni a feleségüket, ha mást szeretnek? Vagy milyen jelzővel illetnéd őket?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 15:23
1 2 3
 11/24 A boldogság nem létezik ***** válasza:

9


Ha gyilkolni akar gyilkoljon, mindenki csináljon amit akar? SZDSZ propaganda mentén? Ez kicsit nagyon anarchia lenne.

ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
#10 A kérdés úgy szólt, hogy mást szeret.Arról nem volt szó, hogy hazudozó, csalfa féreg.Nem írta, hogy szeretője lenne, szexelnének, viszonyt folytat.
ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#12 nem írta, de feltételezhető. Mert legyünk őszinték. Nem romantikus regényekben élünk, nagyon ritka a plátói szerelem, amit ha van lehetőség, nem él meg az illető. Ha meg beleszeret másba, az hogy nem hazugság, hogy a saját párjának azt mondja, hogy szereti?
ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%

13. A jelző amiket más emberekre használsz az a te lelki világodat jellemzi.


11. A butaságod határtalan, te meg azt képzelsz bele egy kérdésbe/válaszba amit akarsz. Picit beteg a lelki világod ha neked egyből a gyilkolászás jutott az eszedbe. Egyébként az embereknek önmagukkal kellene rendben lenniük, akkor nem foglalkoznának másokkal. Az ítéletrendszerünk alapja az önmagunkhoz fűződő viszonyunk. Ha nem érted nem baj, engem nem zavar, sem hogy milyen démonokkal küzdesz. Az szdsz-szel is mellé lőttél, mert sosem érdekelt a politika. Politika?! Ahhhh, na mindegy.

ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
#14 biztosan. Nem én tartom normálisnak a megcsalást. Biztos velem van a baj.
ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hagyja ott, ha mast szeret. Nekem legalabbis nem kellene a ferjem, ha tudnam, masba szerelmes. En sem lennek vele, ha beleszeretnek valakibe.
ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
15. Minden dolog semleges, az emberek rendelnek érzelmeket mindenhez. Már bocsi, de engem hidegen hagy ha Marikát megcsalja Béla. Az ő dolguk, a részletek, a miértek sem érdekelnek. Energiát és érzelmeket a saját életembe fordítok.
ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17 egy gyilkosság is semleges? Egy kihasználás átverés, bántalmazás, stb semleges neked?

A másik átvágása, azt gondolom körülményről függetlenül nem korrekt. Ha ez az utolsó eszköz valakinek, akkor meg nem kellett volna megvárni hogy ki kelljen játszani. Ennyire egyszerű. Soha nem lesz elfogadható szerintem a megcsalás, amikor a szakítás is ott van, mint opció. Az nem magyarázat, hogy “nem akarok szakítani”, stb. Az a rinya és a hiszti. Na az semleges.

ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

18. Boccs, pontot teszek erre a fing hámozásra!


Mindenki foglalkozzon a saját életével, mutasson pozitív példát. Gyilkosságok voltak, vannak, lesznek. Meg az összes negatív töltetű cselekmény. Te gyilkoltál már? Ugye nem. Pedig azzal hogy egóból és érzelemből élsz, azzal hogy képtelen vagy elfogadni más ember véleményét, jóval közelebb állsz hozzá mint én.


A te dolgod, én pozitív dolgokkal töltöm meg az elmém. Amit te áldásnak gondolsz, az valójában egy fegyver az emberiség ellen, aminek már te is áldozata vagy. Ez az internet. Amióta mindenkinek a farzsebében ott lapul, meg lehet nézni azt a folyamatos, globális szintű érzelmi és mentális zuhanást. Extrém méretűek lettek az egók, a boldogtalanság a csúcson, a rettegés, a félelem kimaxolva, mindenki más életével foglalkozik, mindenkinek csak negatív véleménye van mindenkiről, mindenről. A negatív érzelmek generálása ma már a 21. századi ember drogja lett.


Baj ha én ebből kimaradtam? Szóval nem kell velem egyet érteni, de ez a virtuális farokméregetés nem a kenyerem.


Ó igen, mindenben neked van igazad! Remélem meg van ezzel a napi egó-siker adagod!


Kínosnak, erőltetettnek érzem ezt a beszélgetést a semmiről. Szumma: ha te úgy gondolod szomorkodj, rettegj, gondolj negatívnak bárkit, bármit, a te életed. Én élem a sajátomat, nem minősítek másokat, nem rettegek. Mondjuk most hibáztam, máskor jobban figyelek milyen fórumra írok.

ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#19 mennyire tudsz kimaradni, ha egyszer ilyen kérdések alá kommentelgetsz? Az pont nem a kimaradás. Én csak annyit tettem, hogy leírtam a kérdésre a velemenyem. Te arra reagáltál. Így szoktál kimaradni dolgokból?
ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!