Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjek, akik NEM csalták meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, akik NEM csalták meg a feleségüket: miért nem? Hány éve vagytok házasok?

Figyelt kérdés
Annyi történet van, hogy miért csalnak… De akik nem, azokat mi tart vissza? Szerelem, fogadalom, stb…
ápr. 7. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Szeretet, tisztelet, nem kellenek másnak, nincs kivel.
ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

nem kellenek másnak🤣🤣🤣


Én azt tudom elképzelni hogy sokáig kívánatos marad az asszony. És még normális is marad.

De ahogy az utcán elnézem már az első kritériumot sem ugorja meg a nők 99%-a!

ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Jelentkezem! Bő 58 éve vagyunk házasok, 3 évig udvaroltunk egymásnak a házasságkötésig (kötött az iskoli látogatás). Sem a feleségem, sem én nem csaltuk meg egymást. Talán lehetett volna (csak gondolom!), de nem tettem meg az odavaló lépést. Erre mindketten büszkék vagyunk, nem törődünk azzal, ha valaki mulyának, tehetetlennek néz, lenéz vagy kigúnyol stb. Az sem érdekel, ha lepontoznak. Vannak gyermkeink, felnőtt unokáink, mindnyájan rendezett családi körülmények között élünk.
ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi még csak 24 éve. Ő az életem. Szeretem, tisztelem, becsülöm. Sok mindent hoztunk létre együtt, nagyon büszke vagyok rá mindazért, amit elért. Nem férne bele, hogy eláruljam.
ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
mert nem vágyom másra.
ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok házas, de ha elvennék valakit (amire kicsi az esély) annak oka lenne. Ergó nem értem miért kellene megcsalnom.
ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 redstorm72 ***** válasza:
95%
Lassan 10 éve vagyok a feleségemmel és soha nem csaltam meg. Boldogok vagyunk együtt és egyikünk sem vágyik másra. Ha szeretsz valakit, akkor nem akarsz félre lépni. Persze ismerek olyat, aki folyton félre lép és tudja is ezt magáról, mégis kétszer házasodott és kétszer el is vált. Ha valaki tudja magáról, hogy folyton félre lép, akkor minden házasodik meg? Vagy ilyen jó móka a másik átverése és hülyének nézése?
ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemmel 10 év vagyunk 1 húron. Ő az én kivitelem csak nőben. Még a családjaink is hasonló felépítésűek és összetételűek. Egy főnyereménynek tartom még 10 év után is, hogy ő a feleségem. Erre, hogy én őt megtalálom kisebb az esélyem mint a lottóötösre.
ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

#2 Ugyanmár...mindenkinél van jobb kinézetű, fiatalabb, szebb.Esetleg ugyanolyan szép, csak mégis más.Ahol a férfinek van rá lehetősége és úgy gondolja, hogy nem derülne ki, szerinted kihagyná az alkalmat 10-ből 10-szer?Háát...

Esetleg egy csúnyácska pasas, akinek jó dumája van, nagy az arca és épp szerencséje van megdugni egy jó nőt.Szerinted?

ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretnék még tükörbe nézni.

Hűséget fogadtam, minek szegjem meg?

ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!