Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem akar válni jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar válni jelenlegi párom a volt feleségétől. Csak a kifogások..ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyunk egy pár, az ő felesége 2 éve már el is költözött, neki is van új kapcsolata.

Van egy közös 6 éves gyerekük, nekem is van előző kapcsolatomból egy 3 éves.

Jól megvagyunk, nem is én erőltetem az összeköltözést, a páromnak van saját lakása, ő szeretné egy ideje már, hogy odaköltözzünk.

Engem nagyon zavar, hogy még mindig nem adták be a válást, mindig volt miértje, amiért halogatva volt.

Sulibeiratás, koronajárvány stb..én úgy látom, a volt asszony a pénz miatt nem adja be, a párom meg lusta hozzá.

Sokat veszekedünk ezmiatt, mindig mondja ez csak papír, minket szeret és akar.

Én addig nem vagyok hajlandó odaköltözni és felrugni mindent a gyerekemmel, amig nem válik el.

Ti mit tennétek a helyemben?

Tudom, hogy szeret minket, ő lenne a legboldogabb, ha odaköltöznénk.

Családja is mondogatja, el kellene válni, ahogy az én családom is.

Szerintem ez így természetes.



2020. máj. 17. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Odaköltözni
Megvárni, hogy elváljon
Hagyni az egészet, ha ehez is lusta
57 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ,,csak" egy papír akkor miért kell halogatni? Adj neki ultimátumot vagy elindítja a válást vagy szevasztavasz. Ha emellett sem kezdi meg a procedurát akkor kár energiát fecsérelned egy ilyen emberre.
2020. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez úgy hangzik, mintha nem akarna gyerektartást fizetni.
2020. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Gyerektartással nincs gond, ő fizet, holott 1hét 1 hét, így van most felosztva maguk között, de leginkább apjánál van.

Így is ő utal az anyjának, azt mondja gyerekre költi úgyis.

Szivem szerint ultimátumot adnék én is ennek az egésznek..

2020. máj. 17. 19:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A volt asszony a pénz miatt nem adja be? Ezt hogy érted? Van még valami rendezteln ügy köztük?
2020. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A 30ezer ft illeték miatt nem adja be, amit minden bántás nélkül ki is nézek belőle.

Lehet kérni mentességet a fizetés alól, de ő még a buszra is pénzt kér a páromtól, ha neki kell hazavinnie oviból a gyerekét.

Meg volt olyan, hogy vett dzsekit, annak a fele árát el is kérte, holott az apja utal neki gyerektartást ezen felül.

Ezen nem is akadok ki, költsék a gyerekre, én is eltartom magam.

De az egyik lusta nekiállni, a másik meg sóherkodik.

Én meg csak várok a csodára úgyérzem.

2020. máj. 17. 19:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

En is ultimatumot adnek, epp a minap hallottam az egyik ismerosomtol, hogy 15 eve van egyutt a parjaval, aki meg nem valt el a volt felesegtol.. persze ez kicsit szelsoseges pelda, de igy en sem vallalnam a helyedben, hogy komolyabbra forduljon a kapcsolat, foleg hogy gyerkoc is van.

Ha valoban szeret es fontosak vagytok neki mindketten, most bebizonyithatja es meg meg se kell magat eroltetnie hozza, hisz “csak egy papir”.

Tudom, hogy nehez, de tarts ki az allaspontod mellett, nehogy a vegen ugy jarj, mint az ismerosom..

2020. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem, hogy az asszonynak miért előnyös anyagilag, hogy nem válik el. Annyival többet keres és nem akar osztozkodni? Csak mert így gyerektartást sem kap, míg házasok.
2020. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"A 30ezer ft illeték miatt nem adja be"


Oksi, de akkor miért nem adja be a pasid?

2020. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így nevetséges. Azt hittem, hogy van valami komolyabb tétel (pl. ingatlan), amin nem tudnak megegyezni. De a 30 Ft-os illeték? Pff...ez nonszensz. A párod erre mégis mit mond? Azt, hogy lusta??
2020. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Pontosan, kb így körülírható, lusta beadni.

Neki ez nem jelent semmit, "csak papír".

Nem tudja felfogni, nekem ez mennyire nem tetszik.

Mondtam is neki nem egyszer, addig nem költözünk.

Találkozunk egy héten többször, gyerekek is elvannak.

De már én is vágynék egy komolyabb szintre, de én így nem.

A nő nem is dolgozik most tudtommal, munkanélkülin volt, lejárt az is.

Nem akarok belevágni így, mint aki írta, 15 év..huhhh az durva

De szerintem az lenne a normális, amit én szeretnék.

2020. máj. 17. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!