Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apának van-e esélye a gyermekl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apának van-e esélye a gyermeklehelyezés során (én is kértem, nemsokára kezdődik a per)?

Figyelt kérdés
Feleségem öt hónapja elhagyott, és magával vitte akkor 16 hónapos ikergyermekeimet. Hetente 3szor látogatom őket. (már persze ha beengednek) Eleinte még megengedte, hogy az ő kíséretében hazahozzam őket néhány órára. Később ezt megtiltotta a gyerekek érdekére hivatkozva. Aztán gyermekelhelyezési kérelmet adott be. Azután kitiltott az esti szoptatásokról, vacsoráról, fürdésről fektetésről. Amikor jeleztem, hogy 4 hónapig jól működött miért van erre szükség, akkor rendőrrel dobatott ki, majd következő alkalommal amikor megint nem voltam hajlandó elmenni fektetésig a bátyával jól helybenhagyatott, úgy, hogy az egyik gyerek a kezemben volt. Amíg együtt laktunk többször volt ideges a gyerekekkel ( ezt mondogatta nekik: utállak, itthagylak aztán sírhattok, rátokzárom az ajtót, nem szeretlek stb. ). Orvoshoz többszöri kérésem ellenére sem volt hajlandó eljönni. Egyelőre minden úgy alakul, ahogy ő szeretné, megmondta, hogy úgysem ítélik nekem, és hogy megvannak az eszközei, hogy teljesen elidegenítsen tőlük. Mindig a szoptatásra hivatkozik, és arra hogy ő szülte őket, ezért a gyerekek csak nála lehetnek! Gyerekek állapotáról, betegségéről, szükségleteiről stb. , soha egy szót sem hajlandó mondani, illetve írni.
2010. nov. 2. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon minimális esélye egy apának,mert a bíróság nőpárti. Lehet,hogy egy jó ügyvéd eltud érni valami,de ne nagyon számíts rá.
2010. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Termeszetes a viselkedese!

Nem tudom, hogy mi a kivalto ok, ami miatt elhagyott, de biztosan voltak elozmenyek.

Gondold el, hogy megszult egy ikerpart es mar a szules is sokkal nehezebb, de a nevelesuk is. Talan akkor kellett volna melle allni es segiteni Otet, a munkajaban, es lelkileg is azert, hogy ne menekuljon el Toled.

Most pedig teljesen termeszetes az a harag, amit erezz irantad, de probald meg ugy, hogy mit tennel Te, ha az O helyeben lennel?

2010. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

21.12. Nincs igazad.! Egy anyától ez nem természetes viselkedés,legalábbis ha szereti a gyerekeit ! A gyereknek mindkét szülőjére szüksége van,nem csak az anyjára! A párja iránti haragját ne a gyerekek kárára vezesse le.!

Sajnos ma Magyarországon csak a nőknek lehet igaza!

45/N

2010. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Írj privát üzenetet,tudok ajánlani egy nagyon jó ügyvédet,bár nem olcsó,de a perek 95 %-t eddig mind megnyerte!
2010. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt esélytelen, ha az anya nem bizonyíthatóan drogos vagy alkesz
2010. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Természetes a viselkedése, ha kivesszük belőle a rosszindulatot az apa iránt (előzményeket nem tudjuk). De én is foggal-körömmel ragaszkodnék a gyermekeimhez, nőként biztos jó okom lenne, hogy elhagyjam az édesapát két kisgyerekkel. Ha ilyen haraggal viseltetik irántad, talán tettél valamit, amit nem tud megbocsátani. Persze, hogy ne nevelje ellened a gyerekeiteket, ebben egyetértek. De az a helyes női magatartás, hogy nála legyenek a gyerekek, egy anya tudja megadni, amire szükségük van, ő hordta 9 hónapon át a szíve alatt őket. Megértem a bíróságot, hogy nőpárti, bár biztos sokszor jobb helyen lennének az apánál, de most ezt olvasva nem ezen a véleményen vagyok.
2010. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Előzmény: Engem megtámadott, ha azt mertem mondani, hogy szakadó hóesésben, és 10-20cm latyakban talán most ezen az egyetlenegy vasárnap nem kellene a szüleihez menni.

Semmiben nem lehet neki ellentmondani, mert mindenért büntet valamivel, ebben a fizikai erőszak is benne van.

Úgy érzem folyton provokált, mert mindig azt mondja üssem csak meg, és soha nem láthatom e gyermekeim.

1 éve már elment egyszer az indok az volt, hogy nem mindig kelek fel elsőre az óracsörgésre, hanem szundira rakom.

Azóta mindig azt mondja, hogy vagy az lesz amit ő akar, vagy nem lesznek gyerekeim. Neki nem kell semmiben alkalmazkodnia.

1,5 éve nem volt házasélet, mert mindig fáradt.

Vállási oka is van, mert házasság előtt megbeszéltük, hogy mire keresztelünk, de a gyermekek születése után csak az ő vallására lehet keresztelni. Semmilyen kompromisszumos megoldásba nem megy bele.


Én úgy gondolom, hogy egy gyereknek apja, és anyja is van ,és mindkettő ugyanolyan fontos a számára. Annyit szeretnék elérni, hogy velem is annyit lehessenek a gyerekek, mint vele. Azt szeretném ha 1hét itt 1 hét ott.

Természetesen erra az volt a válasza, hogy: "semmiben nem kell alkalmazkodnia"


Rendezett életű, dolgos, káros szenvedélyektől mentes apa vagyok. Vagy dolgoztam, vagy a gyerekeimmel foglalkoztam.

2010. nov. 2. 22:09
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor bocs.,mert nem termeszetes a viselkedese, de valoban 1 nagyon jo ugyvedre lesz szukseged. Tudni kell bizonyitani azt, hogy a Nejed viselkedese ilyen, tehat "diktator" es iranyito, mivel igy mar lesz eselyed.

Megertelek es kivanom, hogy sikerrel jarj!

A gyermekeidet sajnalom, mivel a gyerkocoknek sem lesz leanyelete egy ilyen Edesanya mellett.

2010. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az 1 het itt 1 het ott a leheto legrosszabb egy gyereknek.
2010. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a legrosszabb, ha kéthetente láthatja hétvégére az apját. Nevelni, és felnevelni szeretném a fiaimat!
2010. nov. 3. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!