Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereked fontosabb vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereked fontosabb vagy az új kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Fél éve elváltunk a férjemmel. Van egy 5 éves lányunk. Úgy volt, hogy holnaptól vasárnapig nála lesz, mert ez az ő hétvégéje. Lemondta, mert hogy elviszi a barátnőjét moziba, szombaton meg Pestre viszi állatkertbe, vasárnap meg pihenni akar.

Én egy kicsit neheztelek rá, hogy becsapta a lányát. Hétfő óta hitegette, hogy ezt meg azt csinálnak hétvégén.

Most teljesen el van keseredve, és egyre kevésbé kedveli az apja barátnőjét. A hölgy meg azt hiszi, én fordítom ellene a lányomat.

Sajnos nem ez az első eset, hogy a volt férjem lemondja a hétvégét a nő miatt. Volt, hogy 6 hétig nem is látta a lányunkat.


2010. nov. 4. 18:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:58


h te mekkora egy agyalágyult vagy!!!...komolyan...fel nem fogom h h lehet ilyen hülye...neked se legyen inkább gyereked....jobban jársz te is meg a megnemszületett gyerek is...és igen..rosszak..és nem azért,mert élni akarja az életét, hanem mert becsapja a saját lányát...a barátnőcske meg gondolom tudta, hogy van gyerek...ha neki ez meg nem tetszik és nem tud alkalmazkodni hozzá nézzen más pasi után...istenem...komolyan...tiszta idióta vagy...azt pontozhatsz le...de h te nem érsz fel ésszel az is tuti...csak gyereked ne legyen...

(és nem nem kell elkényeztetni a gyereket...nem kell neki mindent megengedni stbstb...de azért az durva, h szted helyénvaló az, hogy a saját apját nem érdekli, és becsapja a lányát...csak nem ugyanezt teszed te is kedves válaszoló??? gratu...)

22L

2010. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
54%

szerintem az a baj h sokan csak az egyik oldalát látjátok ennek a dolognak.

a volt férjétől fél éve váltak el tehát az új kapcsolata a férjnek nem lehet túl régi max pár hónapos.

És ha ebben az időszakban folyamatosan vinné a férj a gyerekét magához a lány elmenekülne hiszen még fiatal, és lehet h a férj szereti a lányát, de ezt a lányt is..

2010. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
63%

Ostobák!ez a hétvége a gyereké volt!Míg dedós nőcskének ott az egész hét az esti kielégüléséhez.Az anyukának van igaza!

Mert nem azt várta el az apucitól hogy folyton a gyerekkel legyen ,de ha megigér fűt fát ...mennyit ér az ilyen?

2010. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
64%
Az alegszomorúbb, hogy az apa hibájából történik az elhi degülés, mégis az van, hogy anyuci ellen nevel...De kell itt ellen nevelni?.... N E M!
2010. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
20%
Az lehet, hogy nem érem fel, de nem is én őrjöngök a semmin, egy ismerelen véleményén, amit úgysem változtathatok meg xD
2010. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván a gyerekem a legfontosabb és aki nem azt mondja, annak nincs gyereke.
2010. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeretnék belemenni a vitába a többi válaszolóval, de szerintem egyértelmű, hogy itt az apa nem viselkedett valami szépen. És nem azért, mert az új barátnővel programot szervezett, hanem azért, mert már megígérte a lányának, hogy mi mindent csinálnak a hétvégén, aztán meg lemondja arra hivatkozva, hogy a barátnőjével van programja. Miközben nyilván tisztában volt vele már jó előre, hogy ez az ő hétvégéje, hiszen ígért is ezt-azt. Akinek gyereke van, az szervezze úgy az életét, hogy abba a gyerek is beférjen. Ennyi.

Én egyedülálló anya vagyok, én biztos kapnék itt az emberektől, ha olyat írnék, hogy a fiamnak megígértem, hogy elmegyünk valahova, aztán azt mondom neki, hogy mégse, mész a nagyihoz, mert nekem randim van. Ha randim van, azt olyan napra szervezem, amikorra még nem ígértem semmi programot a fiamnak. Szerintem ez egy apától ugyan úgy elvárható.

2010. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
60%
Nos én a másik végletbe tartozok. Az én leendő párom is lassan elválik 2 gyerkőcük van. (Azért írom, hogy leendő mert még nem vált el és még "titkolózunk" ) A barátomnál vannak a lányok a hétvégén mégis eljár szórakozni. Velem se találkozik annyit amennyit szeretnék.. Nem is azt mondom neki, hogy miért nem velem van olyankor amikor szórakozik, hanem, hogy miért nem a csajokkal van. Este amikor elalszanak (persze hétvégén) akkor eljár inni a haverokkal ekkor szoktam én is találkozni vele, bár csak úgy, hogy én is elmegyek erre a szórakozó helyre. Ne értsetek félre én is szeretek bulizni hisz még csak 20 éves vagyok, de azt tartom helyesnek, hogy a barátom amikor a lányok nála vannak velük legyen és ne inni menjen. Velem amúgy is tud találkozni, ha úgy van, de a gyerekeit nem láthatja mindig! Mindig azt mondja, hogy amikor elvan bulizni, akkor elfelejt mindent olyankor nincsenek gondjai mert "keménynek" érzi magát, utána meg megint egy senkinek érzi magát amikor felkel. Szeretem őt nagyon is, de ezt én se tudom elnézni neki, hogy az alkoholt választja a gyerekei helyett. Szeretnék én lenni a középpont, de csak a gyerekei után!
2010. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ez sajnos a legtobb esetben igy van, amikor a szulok elvalnak, s ezert inkabb mindig turnek a hazastarsak ameddig csak lehet, es probaljak megmenteni a kapcsolatot, hogy a gyermek erdekeben.

Te elvaltal, tehat vallaltad azt, hogy egyedul is feltudod nevelni a gyermekedet.

Amikor igy viselkedik a gyermekevel, akkor nem kell megadni a lehetoseget arra, hogy talalkozzon a kislannyal, vagy pedig, ha nem jon, de megigerte, akkor Te probalj meg masik programot talalni a gyermek szamara.

De En inkabb a papat kizarnam, mivel tobbet art, mint segitene a lelkiek teren a gyermeknek. Ezt csak hivatalosan tudod elintezni, mivel a gyermeket ebbe beleavatni most nem lehet, ehhez O kicsi. Viszont megkellene kimelni ezektol a csalodasoktol, mert kihatnak Ra a kesobbiekben is.

2010. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:37


felőlem aztán lehetsz akármilyen agyalágyult....csak majd egy gyereket se tegyél tönkre...:) nálam valahogy nem természetes az, hogy a szüleim igérnek ezt-azt és nem tartják be...vagy h egyáltalán nem foglalkozzanak velem :) igen lehet h én vagyok a hülye...és én vagyok sz@r helyzetben?:) legyen élete apucinak...de elég gáz, hogy egy állatkertért és moziért lemondja a gyereket...mikor a gyerkőc még örülne is egy ilyen programnak...

22L

2010. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!