Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereked fontosabb vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereked fontosabb vagy az új kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Fél éve elváltunk a férjemmel. Van egy 5 éves lányunk. Úgy volt, hogy holnaptól vasárnapig nála lesz, mert ez az ő hétvégéje. Lemondta, mert hogy elviszi a barátnőjét moziba, szombaton meg Pestre viszi állatkertbe, vasárnap meg pihenni akar.

Én egy kicsit neheztelek rá, hogy becsapta a lányát. Hétfő óta hitegette, hogy ezt meg azt csinálnak hétvégén.

Most teljesen el van keseredve, és egyre kevésbé kedveli az apja barátnőjét. A hölgy meg azt hiszi, én fordítom ellene a lányomat.

Sajnos nem ez az első eset, hogy a volt férjem lemondja a hétvégét a nő miatt. Volt, hogy 6 hétig nem is látta a lányunkat.


2010. nov. 4. 18:23
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

tegnap 18:58


TE nagyon buta egy ember lehetsz..

2010. nov. 5. 09:32
 22/35 A kérdező kommentje:

Már 1,5 éve nem vagyunk úgy együtt (mert megcsalt a mostani barátnőjével), de csak fél éve mondták ki a válást.

FElhívtam az exemet, hogy be akarja-e pótolni ezt a hétvégét jövőhéten, mert ha igen, akkor nem tervezek előre semmit. (Úgy értem, hogy akkor nem ígérem meg a gyereknek hogy ezt vagy azt csinálunk)

Azt mondta majd megkérdezi a barátnőjét, hogy neki mi a terve.



Egyébként nem várom senkitől, hogy az exemet szídja.

CSak arra voltam kíváncsi, van-e valaki hasonló helyzetben. És ha igen, mit tesz ebben a szituációban amiben most vagyunk a lányommal.

2010. nov. 5. 09:38
 23/35 anonim ***** válasza:
76%

Látom bőven vannak elfogult vélemények.

De nem gondoljátok, hogy azért az anya egyoldalú kérdéséből nem lehet egyértelmű választ adni?

Szerintem meg kellene hallgatni az apa verzióját is a dologról, mert akkor kiderülhetne, hogy mit gondol ő, hogyan történt szerinte, és a kettő közt félúton meg lehetne találni az igazságot. Mert az itt leírtak csak az egyik fél verziója.

Egy értelmes ember meg tudja találni a gyereke és a partnere közt a megfelelő megoldást. Ha csak az egyiket választja és a másikat emitt teljesen elhanyagolja, akkor az nem egy normális életforma. És ez vonatkozik a gyerekre és a partnerre is egyaránt! Az se normális, ha a gyerek miatt valaki háttérbe szorít minden partnerkapcsolatot, de az sem, ha leszarja a gyerekét.

2010. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanigy vagyunk mi is a fiamat csak akkor viszi el ha elengedi az új nője. Vasárnap egyáltalán nem ér rá mert az új családjával van a nő+ a 3 gyereke.

Én mindig azért küzdök hogy többet legyen a gyerekkel de a nője fontosabb.

2010. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Azért bosszant ez az egész, mert azt hiszem már együtt is laknak. És nagyon úgy néz ki, hogy ez a ő sajnálja ezt a hétvégét a gyerektől.

Félre ne értétek, nem teher hogy itthon van, de a kislánynak ez nagyon fáj.

És nem érti, hogy az apja barátnője miért "irigy" rá.

2010. nov. 5. 11:56
 26/35 anonim ***** válasza:
81%
Az folt férjed értésére kell adnod,hogy a kislányod ragaszkodna hozzá,és várja a vele töltött hétvégéket.Add tudomására azt is,hogy a párjával és a kislánnyal is tervezhetnek közös programokat,téged ez nem zavar.Ha ennek ellenére sem viszi a kislányt,akkor meg van róla a véleményem.Nem ártana erről elbeszélgetni a párjával is.Ha negatívnak látod,akkor ő befolyásolja a volt férjed.Meg kell találni a középutat,ha a nő nem partner ebbe,akkor nem is szereti a volt férjed.
2010. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
32%
Hát lehet engem neveltek rosszul h nem kaptam meg mindent és el kellett fogadnom h néha a biztos dolgok is megváltozhatnak... Hányszor lesz még az életében h nem azt kapja amit akar? És nem fog belehalni...
2010. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
41%
Azért annyira nem kell kikészülni, egy 5 éves nem fog belehalni, ha nem találkozik egy hétvégét az apjával. Van, akit teljesen lesz*r az apja, mégis elviseli. Ettől függetlenül a nő gyerekes és önző, de a kislányt sem kell annyira félteni. Örüljön, hogy van apja.
2010. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
43%
Nem a gyerek akarta ,hogy megszülessen!Jobb esetben ketten együtt szerették volna,sajnos úgy alakult,hogy nem együtt nevelik tovább!5éves a kislány ,tehát amikor1,5éve összejött a kis csajjal annak tudnia kellett ,hogy egy család életét töri ketté,akármilyen is volt az!Tudta ,hogy nemcsak egy férjet ,hanem egy apát is elvett a gyerekétől!Nem tudom milyen szemmel néznék a barátomra ,ha nem akarna találkozni a gyerekével, mert csak velem akar lenni ,amit megtehet máskor is!Ha meg a csaj erőszakolta ezt ki ,az elég undorító húzás!
2010. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Egy 5 évesnek nem könnyű elmagyarázni, hogy nem mindig az van amit ő akar. Megérti, hogy nem lehet minden nap cukorkát meg játékot venni.

De az édesapjával kapcsolatban nem érti, hogy miért nincs.

Mi az, hogy az apukája nem jön érte, pedig megígérte!

2010. nov. 6. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!