Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek kinél helyezik-el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinél helyezik-el a 5eves fiamat?

Figyelt kérdés

sziasztok elsősorban bocsánatot kerek ha nem túl jó a magyar nyelvem de szabadkai vagyok.


hat egy kicsit hószú a történetem de remélem végig olvasatok:

együtt éltem a voltpárom-al 6evig 15eves koromtól és született egy aranyos kis fiunk és 2evel ezelőtt elhagytam a volt páromat mert egyszerűen nem működöt a kapcsolatunk (sok gondunk volt a szüleivel) és o egyszerűen nem alt ki mellettünk .tehát elhagytam a fiammal együtt 3napig volt velem a 3eves fiam és a szabadkai szociális koszpont elvette tőlem a fiamat és átadta a voltpáromnak azzal az indokkal hogy ismeretlen helyen van és mar 2eve húzódik a bíróság mar voltunk pszichológusnál mind 3man és ott aszt mondtak hogy mind 2ten alkalmasak vagyunk a szülői feladatra de a fiam jobban hozam húzódik a bíróság mégis az apainak ítélte de semmi indokot nem kaptunk, mink fellebbeztünk.

azóta összekerültem egy férfival és most 4honapos terhes vagyok a fiam meg mindig arról álmodozik hogy o szeretne velünk maradni...

azóta a bíróság elküldőt bennünket egy másik szociális koszpontba egy másik községbe,véleményt kerni, ahol egyértelműen aszt mondtak hogy a fiamnak nálam a helye hozam ragaszodig de a voltpárom ügyvédje aszt találta ki hogy megyünk meg-egyszer a szabadkai szociális koszpontba csak másik csapat foglalkozón a mi ügyünkkel...és most rajuk varunk ...

de én nagyon felek mivel mégis egy épületben dolgoznak a régi csapattal és befolyása lehetnek...

lényegibe nagyon elkeseredett vagyok én nem vagyok rossz ember nem élek kicsapongós életet ,nem iszom ,semmi indok nem lehet ellenem de mégis mar egyszer neki ítéltél(volt páromnak)és nagyon felek mar 2eve húzódik és semmi változás, a fiam meg szenved...


2010. nov. 5. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyenek a családjogi törvények Szeriában. Magyarországon az anyának ítélik többnyire. Bár nálad sajnos ott van a kiskorú veszélyeztetése: amikor elvitted magaddal a gyereket ismeretlen helyre a párod engedélye nélkül.
2010. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat igen de aszt nem mondtam el hogy meg együtt éltünk 2szer elakartam hagyni de megfenyegetek hogy elveszik tőlem a fiamat ha elmegyek és vissza mentem mert féltem amikor 3madszora elhagytam és utoljára akkor a rendőrségen jelentkeztem és kérdeztem hogy lehet e valami baj ebből és mondák hogy nem mivel én az anya vagyok ...
2010. nov. 5. 12:11
 3/6 A kérdező kommentje:
jah és az a másik szociális koszpont ahol voltunk ok erre aszt mondtak hogy nincs olyan hogy idegen helyre elvittem mivel velem volt , itt nem arról van a szó hogy én valahova elvittem és otthagytam ...ha nem velem volt végéig és jól érezte magát semmi gond nem volt..
2010. nov. 5. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
De azzal, hogy elvitted, akadályoztad az apa felügyeleti jogát. Merthogy amíg nincs ítélet, az közös.
2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mikor elveték az anyagi helyzeted miatt voltál hátrányban mert mikor szétmentetek se munkád, se lakásod se segitő családi háttered. Azóta rendeződött a helyzet és családba kistesóhoz várjátok haza a gyereket ami kell hogy számitson a bíroságon.
2010. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hat nem tehetek mást mind hogy reménykedek és harcolok tovább a fiamért...
2010. nov. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!