Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, hogy a párom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pandacska000 kérdése:

Normális, hogy a párom még nem vált el?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerkedtünk meg a párommal, és 3 éve külön élnek a feleségével, nem is tartják egymással a kapcsolatot...akkor azt mondta trehányságból nem vált el eddig, de megfogja tenni és a kezemet is megkéri...időközben teherbe estem, és egy hónapja megszületett a kisfiúnk..azonban sem válás, sem lánykérés nem történt...mindig azt mondja a válásra, hogy még elment másra a pénz...a lánykérésre pedig hogy majd akkor, ha elindította a válást, holott már csomó időpontot ígért előtte...a feleségével biztosan nincs köztük semmi, nem is beszélnek...de egyszerűen nem értem az egészet..
2010. nov. 5. 12:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom, osztozni kéne a vagyonon és ehhez nincs túl nagy kedve, vagy elég pénze..
2010. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát egyértelműen nem akar téged feleségül venni. A válás nem kerül sokba, közös megegyezésnél-ha mindenről megállapodnak maguk között és közös gyerek sincs - összesen 2 tárgyalás van, az illeték pedig 12e körül van.
2010. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

És az itt kapott válaszok után fogod érteni? :D

Ezt a pároddal kell megoldanod

2010. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Hát szerintem is minden menjen szépen sorba. Először is most már komolyan kérd meg, hogy váljon el és utána házasodjatok össze vagy ha nincs rá még pénzetek akkor a kicsit a nevére vehetné addig is. Ha nem akar elválni trehányságból mondd meg neki, hogy le is út fel is út.
2010. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Másodiknál a pont. Amíg házas, nem kell kifogásokat keresnie, miért nem vesz el. Meg őszintének se kell lennie.
2010. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi szerintem nem azért nem váll el hanem én úgy tudom az fizeti a válást aki elindította a pert.Nyugii csak ezt tudom mondai, bár beszélgess vele erről elég komolyan mert akkor ő még házas.
2010. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

egy éve ismerkedtél meg vele és már van tőle egy gyereked?

szerintem ha olyan fontos lennél neki ezt már rég megtette volna..

szerintem egyszer ülj le és szépen magyarázd el neki h neked ez így nem jó, h már van közös baba is, ideje lenne lépnie a válásssal kapcsolatban

2010. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Én 10 éve élek külön a férjemtől, és még mindig nem váltunk el. Mindez csak lustaság, és nem pénz kérdése. Ha már 3 éve külön élnek, akkor biztos nem kell vagyonon osztozkodni, és közös megegyezéssel akár egy tárgyalással elválasztanak.
2010. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor monják ki a válást az első tárgyaláson ha nincs közös kiskorú gyerek
2010. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem így tervezte a jövőjét, ha egyáltalán tervezte, és nem csak egy "majd lesz valahogyan" férfi. Ha el akarna venni, ha boldog lenne, egyszer sem kellene figyelmeztetni, magától lezavart volna válást, leánykérést, új esküvőt, mindent. Fájdalmas, de nagyon úgy tűnik, nem érsz neki ennyit. Jelen helyzetben szültél egy kisbabát egy nős embernek, akinek szándékában sem áll rendezni a sorait, mert neki így kényelmes.
2010. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!