Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, hogy a párom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pandacska000 kérdése:

Normális, hogy a párom még nem vált el?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerkedtünk meg a párommal, és 3 éve külön élnek a feleségével, nem is tartják egymással a kapcsolatot...akkor azt mondta trehányságból nem vált el eddig, de megfogja tenni és a kezemet is megkéri...időközben teherbe estem, és egy hónapja megszületett a kisfiúnk..azonban sem válás, sem lánykérés nem történt...mindig azt mondja a válásra, hogy még elment másra a pénz...a lánykérésre pedig hogy majd akkor, ha elindította a válást, holott már csomó időpontot ígért előtte...a feleségével biztosan nincs köztük semmi, nem is beszélnek...de egyszerűen nem értem az egészet..
2010. nov. 5. 12:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%

Na mesélek egy történetet:


Van egy ismerősöm 25 éve éltek együtt a feleségével. Viszonylag fiatalon kerültek össze, bár a férfinek már volt egy felesége mindezek előtt. Soha nem vált el. Összesen 4 gyerekük született az együtt élés ideje alatt. 25. évfordulójukat kitalálták, hogy esküvővel ünneplik meg.

Teljesen elfeledkeztek az évek során, hogy a hapsi még házas. Amikor bementek az anyakönyvvezetőhöz, hogy jelezzék házasági szándékukat, ő figyelmeztette őket, hogy van egy kis bibi.

Így a hapsinak első körben válni kellett.


Csak azért írtam le neked, csak puszta feledékenységről volt szó. Puszta lustaságról, semmi másról

2010. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen azért nem tesz lépéseket, mert neki így tökéletesen kényelmes. Minek váljon el? a régi asszony nem sok vizet zavar. nincs macera, hogy adják el a régi lakást, hiszen nem kell neki a pénz. Nem kell foglalkozni hogy mi kié legyen, azt elhozni stb. Nincs oka miért válni. nem tudom ott vannak-e gyerekek. ha igen, akkor ez plusz ok arra hogy ne tegyen semmit. légy nyugodt, amint a másik nőnek akad valaki komoly, azonnal beadja a keresetet, és akkor kénytelen lesz a pasid foglalkozni az üggyel.
2010. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
12:44 Akkor miért nem kell a vagyonon osztozkodni? Barátnőm 2 és fél éve élt külön a férjétől, nem váltak el, a pasit baleset érte, hozzá mentek értesíteni, mert házasok. Az hogy nem élnek együtt, nem jelenti azt, hogy két idegen ember. Érhetik ilyen helyzetben kellemetlen meglepetések az embert.
2010. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Tett a közös gyereketeknél apasági nyilatkozatot?
2010. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen, tett apasági nyilatkozatot...imádja a gyerkőcöt..
2010. nov. 5. 13:11
 16/25 A kérdező kommentje:
A válás nagyon egyszerű lenne, ugyanis se közös gyerekük, se közös vagyon nincs.
2010. nov. 5. 13:14
 17/25 anonim ***** válasza:
39%

Akkor szerintem meg is válaszolhatnád a kérdésedet saját magadnak. Nem? Még a netről is le lehet tölteni iratmintát a közös megegyezéses váláshoz ( [link] ) 12.000.- forintot csak össze tud kaparni, a max 2*félórás tárgyalást is végig tudja ülni.

Ezeket nyilván ő is tudja. Tehát nem akar válni, mert nem akar. Így egyenesen következik, hogy házasodni se szeretne....

2010. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
Ajánld fel neki, hogy kifizeted azt a 12.000 forintot a válásra, amennyibe kerül. Ha ezután sem akar válni, akkor nem is akar téged, és csak hitegetett és hülyét csinált belőled. Ebből már le tudsz vonni logikus következtetéseket.
2010. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó hozzászólóhoz.Tisztázd a dolgot,de gyorsan, mert a kényelmesség egy nem törődöm jellemre vall.Azaz: a mának él???
2010. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret tégedet.A volt feleségét szereti azért nem vált el tőle.

Lehet vele is él, csak te nemtudsz róla?Ha nem szeretné márt rég elvált volna tóle.

2010. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!