Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert beszel a parom neha hazassagrol, s ha en szolok valamit megijed es temat valt? Miert olyan kenyes ez a tema a ferfiaknal?

Figyelt kérdés
A baratommal elhagytuk az egy es fel evet. Igaz fiatalok vagyunk (20 evesek) es a csaladdal lakunk meg, egyetem, stb.A baratom neha olyanokat mond, h kiakaszt, amikor hazassagrol beszel.Mondja h jaj elvenne felesegul par ev mulva ha meglesz egyetem utan a hattere,s kivinne kulfoldre, h minel szebb eletet adjon, meg h ha a 3 evet megerjuk, akkor biztos lehetek h elvesz felesegul,s h jo feleseg lennek. Latom rajta mikor mondja, h olyan boldog, es ugy orvend. De ahogy ezeket kimondja, el is tereli a temat. S ha en beszelek ilyensmirol, bar csak finoman probalom megkozeliteni a temat, latom rajta h megijed egybol, s kezd viccelni a hazassaggal, mintha ot nem is erdekelne.Tudom, h a ferfiak felnek a hazassagtol, merthogy elveszitik a szabadsagukat, foleg ilyen fiatalon. Mondtam, h en meg nem gondolok ennyire komolyan, mert ott az egyetem, ami mindkettonknek fontos. majd eljon az ideje ha lesz...de akkor is..miert fel ha errol beszelek?Es ha egy 20 ev koruli srac errol beszel, gondolhatja komolyan, vagy csak engem hulyit?
2008. márc. 31. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

azt mondanám inkább hangosan gondolkozik, álmodozik. Nem kifejezetten neked szánja a dolgot. Csak mi szeretjük hangosan is megbeszélni valakivel (pontosabban elmondani, vagy szóban összefoglalni) a dolgot. Segít rendezni a gondolatokat.


(én pl. a kedvesemmel beszélem meg, amikor van egy tervezési problémám és elakadok, namost ő ápolónő én meg gépészmérnök, segíteni csak annyit tud, hogy amíg neki elmagyarázom, bennem is leülepszik.)


Leginkább magában nem biztos, illetve nem mer előre

tervezni, akarja is, meg meg is ijed tőle, azért vált témát, vagy vicceli el a dolgot. 20 évesen egyetem mellett, a családdal lakva még nem kell komolyan venni az ilyesmit. Se neked, se neki.

2008. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan arról álmodozik,hogy milyen lenne ha megházasodna.és később meg nem meri bevallani.Az én pasim is a házasságon gondolozik,hogy milyen lene pár év mulva ha összeházasodnánk.De már azt is mindennap szokta emlegetni hogy szeretne egy saját gyereket.Ezt mindennap elharangozza a fülembe és még csak 18 éves.Nagyon szereti a gyerekeket. :)

Van aki szeret házasodni van aki fél a házasságtól.Változó.

De ennyit a pasikról :)

2008. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!