Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek sokat akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat akarok amikor azt akarom, hogy a férjem lehetőleg többször öleljen meg mint egy héten 1x vagy 2x?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk házasok, de én azért még igényelném azt hogy minden nap legalább egy puszit (csókot) és egy ölelést adjon. Ja és ne csak akkor amikor épp együttlétre kerül a sor mert ez miatt úgy érzem magam, mint egy ingyen szolgáltató aki csak akkor kell amikor épp olyanja van. Persze itt nem arra gondolok, hogy agyon nyaljuk-faljuk egymást. Szerintetek sokat kérek, vagy jogos az hogy a válás fontolgatom. Így nagyon nem vagyok boldog és szerintem még fiatal vagyok (33) ahhoz, hogy elássam magam. Elsősorban férfiak válaszát várom. Köszönöm előre is.
2010. nov. 9. 00:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem nagy elvárás, bár nem voltam még nős, főleg nem 15 évig. de talán úgy sem az...

én reggeltől-estig ölelnék egy bizonyos valakit ha tehetném.

23f

2010. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De most úgy érzem az lesz a legjobb, ha eltemetem magamban a nőt és kiölöm magamból azt az érzést, hogy vágyjak arra hogy megérintsenek. Szerintem hamarosan ahogy lehetőségem adódik arra különköltözöm és nem szeretnék újabb kapcsolatot. Félek attól, hogy pár év után megint ezt kapnám meg. Nem akarok nő lenni és nem akarok érezni. Van egy kisfiúnk miatta még azért érdemes élni, de mint nő nem akarok élni. Remélem minnél hamarabb kihalnak az érzések belőlem.
2010. nov. 14. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!