Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kipróbáltátok már a pszichodrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drama kérdése:

Kipróbáltátok már a pszichodrámát? Mit tapasztaltatok? :-)

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tanárként találkoztam vele. Láttam már, hogy gyerekek csinálták, és mi tanárok is kipróbáltuk már. Szerintem nagyon hasznos dolog. Embere válogatja, van, akinek sokat tud segíteni nemcsak megoldani problémákat, de egyáltalán felismerni azokat. Sok olyan gyerek van, aki otthoni konfliktusokkal, feszültségekkel túlterhelt, nekik sokat segíthet.
2010. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, egy nagyon nehéz időszakomban, és életem egyik elgjobb döntése volt. Akkor kezdtem igazán megismerni magamat. Mindenkit elküldenék.
2010. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vox válasza:
64%
öt éve próbáltam, óriási baromság, katasztrófába fulladt.
2010. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baromság, max. nem találtad meg azokat, akik konkrétan neked segíteni tudnának, vagy érzékeny pontodra tapintottak és gyorsan eljöttél - láttam ilyet is.
2010. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!