Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan láthatnám a fiamat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láthatnám a fiamat? Bövebben lent

Figyelt kérdés

3 éve válltunk el a feleségemmel,azóta kb 7x láttam a fiamat.

az én lakásomban laknak,fizettem-fizetem a gyerektartást,mégsem láthatom a fiamat.

apósomat 1x bántalmaztam,a gyermek miatt,ezért 300m távolságot itéltek meg apósom-és a volt feleségem közelébe.

Azaz nem mehetek közelebb.

A gyermeket nem hozzák ki sehová,gyámügyesek sem tesznek semmit.

MIT TEHETEK??????????



2.napokkal ezelött tudtam meg kiköltöztek a lakásomból a fiam a volt feleségem-de nem tudom hová.nem találom öket.A volt feleségem a mostani párjátol terhes,és én el szeretném adni a lakást,de mivel apósom benne lakik nem mehetek 300m nél közelebb.A lakás 10% a v.feleségemé a 90% az enyém.


Hogyan oldhatnám meg.

Köszönöm


2010. nov. 12. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Bíróság, és ott elmondani, hogy a volt feleség nem tartja be a meghatározott láthatásokat.

Ezért igencsak megütheti a bokáját.

2010. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Kilincselj a gyámügyeseknél, és menj el dühkezelőterápiára, azt ilyenkor jó szemmel nézik.

Ha nincs hónapokig változás jelents fel az exed.

Amúgy miért és mennyire verted meg az apóst?

Talán lehetne azon is koorigálni...

2010. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Láthatás még nem lett megszabva.

Lett volna jó pár tárgyalás,de mindig elmulasztotta a feleség indokokkal.

2010. nov. 12. 15:35
 4/20 A kérdező kommentje:
apósom eltörte a fiam kezét,mert engem keresett,és én ezt megtudtam,lementem,és a kezét-orrát betörtem!!
2010. nov. 12. 15:37
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

Menj a bíróságra, kérd a láthatást. Ügyvédhez, hogy hogy lehet feloldani a távoltartást.

A saját lakásodat eladhatod.

Menj el a nép ügyvédjéhez, kérj tanácsot. Bíróságon ki van írva, mikor fogad, ingyenes.Esetleg ajánl ügyvédet.

2010. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

és após ezért nem kapott semmit ch..

a lakást pedig közvetítők által eladhatod szerintem.

Vagy figyeld mikor elmegy otthonról és cseréltess zárat.

2010. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Após nem kapott semmit érte.


sajnos figyeltetni nem tudom a házat mivel 110 km re lakom tőlük!!

2010. nov. 12. 15:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kezdődik, hogy apósodnak semmi joga nincs a Te lakásodban lakni, ill. a feleséged 10% tulajdoni hányada után csak a lakás 10%-át jogosult használni.

Megoldás a lakásügyre: kezdd el meghiredeti a saját 90% százalékodat. Erre a feleségednek elővásárlási joga van, ezért küldened kell neki egy értesítést, hogy értékesíteni kívánod a tulajdonrészed, így vagy megvásárolja, vagy eladod másnak. Ha eladod másnak, akkor az vevő bármikor beköltözhet, így após viszonylag szorult helyzetben lesz.

A bírósági vonalat mindenképpen nyomjad, a láthatás ügyében. És mindenekleőtt menj el egy ügyvédhez, mert ez, amit leírtál, csak édeskevés, és csak laikus segítséghez elég. Végleges megoldás érdekében ismerni kéne az ügy összes körülményeit, és egy ügyvéd segíthet.

2010. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
40% haszonélvezet a fiamon van.
2010. nov. 12. 16:02
 10/20 anonim ***** válasza:

Miaz, hogy 40% haszonélvezet?


Haszonélvezet vagy van vagy nincs. Az nincs %-ra bontva.

2010. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!