Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet kiszállni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszállni egy házasságból? Már van 1 (enyém),1 közös gyermek és állapotos vagyok egy másik babával. Albérletben élünk a kapcsolatunk már nem működik. Kevés összeggel rendelkezem ha tudtok tanácsot adni akkor várom.

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

El kell válni. Biróságon beadod a kérelmet.

Apa gyerektartást fog fizetni, ugyanakkora összeggel te is hozzájárulsz a gyerekek fenntartásához és magadat pedig neked el kell tudnod látni.

Nincs itt semmi gond.

2010. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Mielőtt terhes lettél még jó volt a kapcsolatotok?

Gyesbő,gyedből + ygereketartásból+családipótlékból nem fogsz tudni fentartani egy albérletet

2010. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Hogyan?

Beadod a válókeresetet 12 ezer forintos illetékbélyeggel az illetékes bírósághoz

2010. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Őszintén ha nem müködik valami kidobod? Ha így állsz hozzá minek mentél férjhez és szültékl?

Le kell ülin és megbeszélni megoldani közösen a gondokat. nem kiszállni az nem megoldás ha nem vállajátok a felelősségt egymásirta családidrt stb..

Nem ismerem a szitud de megpróbáltatokm indnet azért, hogy müködjön?

2010. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
''öszintén ha nem müködik valami akkor kidobod''?mért ha pl elomlik a porszivod nem dobod ki?
2010. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tudom milyen egy rossz házasság, de nekem az első gyerek megszületése után eszembe nem jutott volna még egyszer teherbe esni, mert számomra megbukott apaként, férjként....ha vállaltatok még egy babát nem lehet h csak kicsit mélyponton vagy és lehet még segíteni rajta? elválni el lehet, de ha van még egy kis esély akkor szerintem beszélj a férjeddel, nagyon nehéz egyedül 3 gyerekkel, munka nélkül, albérletben, de végső megoldásként persze lehetséges, de én kívánom, h beszéljétek meg!
2010. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az hogy minek vállalta a gyereket az nem ilyen egyszerű,és ugye utólag az ilyen tanács nem sokat segít a helyzetén.Bár lehet,hogy van időgépe a pincében...

De én is azt mondom,hogy minimum 2 kapcsolaton túl,(mert ugye már van egy saját gyermeked a 2 közösön kívül)próbálj meg felelősségteljesebben gondolkodni,és MINDENT megtenni azért hogy hogy a gyermekeid családban nőhessenek fel.Sőt még a mindennél is többet.

3 gyermeket egyedül nevelni,vagy egy új kapcsolatba vinni nem egy leányregény,miből gondolod hogy boldogabb leszel mint most.

Persze nem ismerem a párodat,lehet hogy nincs más megoldásod,de akkor meg azt tanácsolom,hogy vegyél nagyon nagy erőt magadon,és akkor sikerülni fog felnevelned a gyermekeidet.

Szerintem,ha nem rendelkezel olyan családi háttérrel aki maximálisan segíteni tud neked akkor várj még,mert minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek,lehet hogy rendezni tudjátok.

2010. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem ez a "Már van 1 (enyém),1 közös gyermek és állapotos vagyok egy másik babával" mondat azt jelzi hogy a 3. baba lehet nem az apukáé...mondjuk mindegy, csak leírtam. Be kell adni a válópert, úgy lehet kiszállni. Ha a férj is akarja, kevés idő alatt szétválaszt a bíróság, ha nem akarja évek hosszú sora, de előbb- utóbb jogilag el lesz "választva" a két fél.
2010. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az állapotosság már előrahaladott állapotot jelent? Mert nem biztos, hogy annak a kisbabának meg kellene születnie ebben a zűrzavaros időszakban. A házasságból valóban úgy lehet kiszállni, hogy beadod a válópert. Keresd fel az önkormányzatot, gyermekjóléti szolgálatot, vázold fel a helyzetedet, hogy esetleg tudnak-e neked bármiben segíteni. Rokonok, szülők, esetleg? Számíthatsz valakire? Van pl. munkád?

kicsit írhatnál a helyzetedről bővebben..

2010. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha nem működik a házasság mindenféleképp el kell válni, 1x élünk tehát éljünk úgy, hogy boldogok legyünk. Nagyon vigyázz a válással mert ha a férjed is igényt tart a gyereketekre könnyedén el is veheti tőled. Ha egy picit is több a keresete, ha megfelelő környezetet tud a gyermeketeknek adni (Pl: saját lakás vagy akár a szüleié, külön szoba, stb). Lehet, hogy sokan nem így gondolják de manapság nem ritka ha az apának adják a gyereket. Én most válok és nálunk is ez a helyzet, hogy az apuka is igényt tart a lányunkra. Az apuka alkoholista, nem törődött a lányunk nevelésével, nem adott haza pénzt, hogy őt illetve a lányunkat etessem, ruházzam, folyamatosan hazudott stb. Vittem tanút arra hogy alkoholista, a pszichológiai vizsgálat bebizonyította, hogy sűrűn hazudik. Rólam nem volt semmi rossz indok leírva a pszichológiai vizsgálatban, a tanúk sem tudtak semmi olyant mondani ami rossz lett volna rám nézve de még most sem biztos, hogy én kapom meg a lányunkat. A pszichológiai vizsgálat végére az volt írva, hogy a "gyerek nemét és életkorát figyelembe véve szerencsésebb lenne az anyánál elhelyezni e gyermeket" de a következő mondat mindjárt az volt, hogy "ha az apuka külön szobát tud biztosítani akkor nem muszáj kiszakítani a megszokott környezetéből" (az apuka maradt abban a házban ahol született és nevelkedett a lányunk). Tehát manapság nem számít hogyha valaki iszik, hazudik nem törődik a gyerekével csak az a lényeg hogy a gyereknek külön szobája legyen. Én is szeretnék saját otthont de azonnal nem tudom megteremteni, egy kis idő kell, és itt a bíróságon az a lényeg ami már meg van kézzel fogható és nem egy jövőbeli kép. Ha szeretnél több infót a válási hercehurcával kapcsolatban nyugodtan írj priviben, válaszolok.
2010. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!