Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem értem? Bővebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nem értem miért kell folyton azt tanácsolni,hogy boldogtalan ember(nö,fértfi)maradjon a rossz kapcsolatban,házasságban,főleg ha gyerek is van,a gyereknek se jó a jégkorszak,vagy épp az üvöltözés...

Nem a hullámvölgyre gondolom,hanem mikor már tényleg nincs semmi értelme együtt vegetálni,és szeretőzni,inkább gerincesen kéne kilépni,és keresni új párt...Én is kiléptem annó,perzse voltam én is minden ribanc,pedig nem csalatam meg sose,egyszerűen elhagytam,aztán kiderült hogy aki legjobban győzködőtt neki sem volt jó a házassága bántalmazták stb,én aezért érzem azt hogy csak irigyek vagyunk mások boldogságára,lehetőségére a lépésre,a változtatásra,mert ők gyávák lépni,más se merjen,mert én ezt érzem,tegyük hozzá,én jól döntöttem,azóta nagyon sok éve boldog vagyok a kedvesemmel.A munkám során is mindig az előre lépésre a tovább lépésre késztetem az embereket,ha látom,jobb lenne mindenkienk,főképp a gyerekeknek...

Most én is rohadt r*banc vagyok,aki a marsról jött?


2010. nov. 24. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

dehogyis vagy ribanc!!

ha van gyerek ha nincs, ez a TE kapcsolatod ahol NEKED(is)jól kell érezned magad..néhány vita miatt szakítani baromság, de ha menthetetlen a kapcsolta lépni kell..csak mert valakinek gyereke van, attól még nem halt meg, joga van élni méghozzá BOLDOGAN élni!!

2010. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert attól család egy család, hogy legalább 2 ember együtt neveli fel a gyereke(ke)t, ez pedig nem 1-2 éves projekt. Ne érts félre, én nagyjából egyetértek veled, csak szerintem emiatt a családkép miatt gondolják sokan.
2010. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mert attól család egy család, hogy legalább 2 ember együtt neveli fel a gyereke(ke)t,"

FA-szság! Már a családszociológusok is bebizonyították, hogy ez hülyeség!

2010. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


légyszi válaszolnátok?? az is jó, ha leírjátok róla a véleményeteket.köszi

2010. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha egy kapcsolat menthetetlen ki kell lépni. Vannak olyan "családok" ahol csak látszat az idill,aboldogság, kívülről tökéletesek, de belülről meg undorodnak a másiktól. Ez sokkal rosszabb a gyereknek, hiába teszik a szépet előtte, megérzik, egyik gyereket sem lehet ilyen téren becsapni. Lehet, hogy a válás még jót is tesz a szülők kapcsolatának, kevesebbet találkoznak, kevesebb veszekedés, és ha mindkettő új párt talál és boldog, akár barátok is lehetnek. Ettől függetlenül a gyerekkel mindketten sok időt tölthetnek, hozzáállás kérdése.
2010. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen maradjunk oldjuk meg tipús még akkor is a probléma megoldásán nyávog,mikor már rég veszett fejsze nyele az egész mikor már vegetáció van a kakiban,csalva egymást,vagy épp szarra verik a felek egymást a gyerekek szeme láttára...Ebben dolgozom,nem tudom mitől jobb ez a családkép a gyerekeknek,mint két mással boldog szülő,és normális gyerekkor...
2010. nov. 24. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért szerencsére nem csak olyan kapcsolatok léteznek amit te látsz a családsegítőben.

Részben egyet is érthetnék veled, de ott a másik véglet:

összeházasodnak, lesz egy vagy két gyerekük, és néhény év múlva kitalálják nem is ezt a lovat akarták, keresnek valaki mást, elválnak ugyanez a sztori azután még valakit, és egy idő után megunják és siránkoznak hogy öreg korukra egyedül maradtak a gyerekek meg egyáltalán nem foglalkoznak velük.

2010. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez sem általános,ismerek olyat akinek kinyalták a szülei a popóját aztán most elfekvőbe teszi őket,mert így kényelmesebb...
2010. nov. 24. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben egyetértek veled. Miért is jó a gyereknek az ha két olyan ember aki már rég nem szereti egymást együtt neveli fel őt??!!!A gyereknek az lesz a további életére nézve a normális viselkedés amit otthon lát anyuéktól, vagyis nem tud majd normális párkapcsolatot kialakítani mert nem látott normális párkapcsolatot otthon! Azért mert van gyerek együtt maradni egy marha nagy hülyeség!!!! A gyerek akkor boldog és kiegyensúlyozott ha a szülő is az, és egy ilyen házasságban nem lehet kiegyensúlyozott és boldog egyik fél sem, valamelyik mindig sérül.
2010. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ha ettől azt látják majd, hogy anyuci (vagy épp apuci) az első nehézségek beköszöntével lelép, keres egy másik embert, azzal is van 1 darabig, majd megint ugyanaz a lelépés... akkor meg lehet, hogy pont hogy ezt tanulják meg, hogy az embereket el kell dobni, ha már nem szolgálják a céljainkat.
2010. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!