Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális így egy párkapcsol...

Ez normális így egy párkapcsolat során?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mikor összejöttünk 60 kiló voltam ( 169 centi),most pedig 55 kiló vagyok. Úgy érzem még mindig kövér vagyok és nem tetszem neki eléggé,ő hiába mondja,hogy jó vagyok így... mit tegyek? Ő is mindig mozog, mert jár kondiba...

Köszi előre is!

19/L


2011. jún. 10. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megoldani,hogy párszor te is menj vele? kis közös program :)) Akkor teszel is ellene,és ezt ő is látja,mellesleg nem vagy kövér egyáltalán,da ha te úgy látod...akkor ezt tudom javasolni
2011. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
ez nem párkapcsolati probléma, anorexiás vagy, kezeltesd magad
2011. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne neki akarj tetszeni, hanem magadnak, főleg h ő elfogad olyannak amilyennek vagy...hozzáteszem 55 kiloval és majd 170 cm-el nagyon nem vagy kövér...beképzeled, és vigyázz nehogy elfajuljon a dolog, mert akk ez már betegség lehet
2011. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
normális. eleinte még nagy a szerelem , ilyenkor fogy az ember. aztán jön a megszokás és visszaszeded a leadott kilókat. nézd meg a legtöbb ember a hosszútávú kapcsolatokban már hízik.
2011. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem max a párkapcsolat elején normális (első pár hét), hogy tényleg tetszik a srácnak, izgul stb. 2 hónap után már el kellett volna jutnod arra a szintre, hogy elhiszed neki, amit mond. 60kg-osan ismert meg, és úgyis tetszettél neki, akkor miért akarsz piszkafává fogyni 'miatta'?
2011. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A volt barátnője még mindig flörtöl vele,és sokkal vékonyabb és szebb,mint én, most félek,hogy mi lesz ha mégsem kellek?

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 11. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:

06-11 00:08

8 éve vagyok együtt a párommal, és az átlag súlyom annyira jön ki, mint amikor összejöttünk. (Igaz, most 6 kg-al kevesebb vagyok, mint akkor...)


Kérdezőnek: Ha 60 kg-osan tetszettél neki, akkor 55 kg-osan miért ne tetszenél?

2011. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!