Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben lévő férjem régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévő férjem régi szeretőjét, most már előléptetett élettársát anyósom és férjem előtt illetlen szóval illettem. Állítólag beperel becsületsértésért. Milyen büntetést kapok ekkora nagy "bűncselekményért"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 13:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A két gyerek csak a férjem tettlegességét látta.
2010. dec. 5. 14:11
 12/15 miss sajt válasza:
szerintem ez a nő nem normális és ha még nem váltatok el, akkor ő követett el bűnt.
2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne csináljátok ez válljatok el békében. Szerinted jót tesz a gyerekeidnek ha tanuskodniuk kell a szüleik erőszakoságáról.

A férjed elhagyot az ő döntése voltne pazarolj energiát a szeretőjére.

2010. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a könnyű testi sértés súlyosabb, mint a becsületsértés. Amúgy pedig egy válófélben lévő férj és az anyja nem minősülnek elfogulatlan tanúnak. A bíróságon például nem tanúskodhat bűncselekménynél rokon/családtag. Mert nyilvánvalóan nem elfogulatlan. Egyébként ez csak plusz ügyvédi és bírósági díj lesz. (Pláne, ha a te sérülésed 8 napon belül gyógyult, nem valószínű, hogy bármit tesz a bíróság..)

De ti tudjátok. Én nem vinném egyik ügyet sem a bíróság elé...

2010. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerüen nem is értem hogy minek sértegeted a volt férjed elött a mostani élettársát.Mit gondoltál hogy szó nélkül hadja majd.Kultúrált ember nem csinál ilyet.Magadnak kerested a bajt.
2010. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!