Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék? Megőrülök!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves vagyok, a szüleim tizen éve házasok, van 2 testvérem. Apukám beleszeretett egy 20 éves kis csitribe és most el fog költözni vele. Velünk már alig foglalkozik. Anyukám nagyon szomorú, el akar költözni a városból. Egyrészt mert nem bírná nézni apát ezzel a lotyóval, másrészt mert jobb életkörülményeket szeretne!

Én nem akarok menni, megőrülnék ha el kellene költöznöm most váltottam sulit, mivel most lettem 9-es, IMÁDOM a sulit, megőrülnék ha itt kéne hagynom! Kollégista se lehetek, mert anya azt mondta hogy abba apa úgyis belekötne mert ha már ő itt lakik ne legyek már kollégista. De soha nem laknék velük, azzal a ribanccal meg apával !

Mit tegyek? Nem elég hogy apám megzakkant már anyám is kezdi ezzel az elköltözéssel. Mit tegyek? Nem bírom a változásokat, össze fogok roppani, ismerem magam, ettől tejesen összeomlanék!

Kérek segítsetek!


2011. jún. 16. 13:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

ne legyél önző!! támogasd anyukádat, a költözésben is!! a változás csak jó tesz hidd el!! tudom h most nehéz neked,de a családod fontosabb mint egy suli. persze,biztos szuper hely, de neked könnyebb lesz beilleszkedni egy új környezetbe,mint anyukádnak túltennie magát a történteken.


legyél kicsit felnőtt. állj mellette, és ha menni akar,segíts neki új helyet keresni.


kérlek gondolj anyukádra!!!

2011. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

És: mindenkinek könnyebb úgy új életet kezdeni,h nem kell azon idegeskednetek,hol futtok össze apukádékkal.


én már átestem egy ilyenen,de tudod,csak erősebb,felnőttebb lettem tőle. és hosszú távon tényleg mindenkinek így lett a legjobb. én támogattam anyukámat, a kapcsolatunk is még szorosabb lett, és új barátaim is lettek. a régiek meg ha igazi barátok,így is megmaqradnak.


legyél erős,én szorítok nektek!!!

2011. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

De én ezt nem bírom!

Egyszerűen annyira gyenge vagyok a változásokhoz hogy az elmondhatatlan! Nem tudok ellene tenni, meg fogok őrölni!!!! :""""(

2011. jún. 16. 13:36
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg igy erzel, es nem hirtelen harag, akkor fordulj orvoshoz.
2011. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tényleg így érzek, nem hirtelen harag, már 1,5 hónapja zajlik ez a hülyeség!

Nem tudom mi lenne így velem, lehet hogy tényleg jó lenne egy pszihológus. Érdekes, jobban sírok akkor ha arra gondolok hogy el kellene költöznünk, mint azért hogy apám ilyen idióta lett. Mert bízom benne hogy vissza jön az esze.

2011. jún. 16. 13:40
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

megértelek, de nem tudsz ezzel a helyzettel mit csinálni.


Az pedig hogy haragszol a lányra még nem jogosít fel arra, hogy így beszélj róla lotyó, ribanc.

És a csitri,hát mit ne mondjak. Apád is kellett a dologhoz nem csak a nő.

2011. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Én nem értek egyet az első válaszolóval.

A gyerek arról végképp nem tehet, hogy a szülők házassága tönkremegy. Legalább őt ne büntessék tovább ebben az egyébként is nehéz helyzetben azzal, hogy kötődik a sulihoz, de mégis ott kel hagynia. Főleg olyan hülyeség miatt, hogy apád is ebben a városban lakik. Ez pontosan az anyukád önzősége. Egyrészt attól még az apád marad, és ha látni akarod, akkor fogod is. Ha meg nem, ami teljesen érthető lenne, akkor nem fogod, és kész, odaköltözni meg pláne nem akarsz gondolom - és erre apukád sem kényszeríthet.

Mondd meg neki, hogy megérted az érveit, de ő is értsen meg téged: a suli miatt akarsz maradni, és ne tegye ezt neked nehezebbé, így is elég rossz.

2011. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Figyelj, had beszéljek úgy róla ahogy akarok és ahogy megérdemli! Köszönöm!


Kedves utolsó!

Köszönöm, hogy megértesz, teljesen így érzek ahogy leírtad. De az a baj, hogy félek hogy ettől csak anyukámnak ártok viszont egyszerűen nem megy a költözés. Nem bírom a sulit itt hagyni, ez az egyetlen biztos pont a jelenlegi életemben. Meg azért is szeretnék maradni, mert tudom hogy apámnak kapuzárási pánikja van és ha visszatér az esze, önmagát nagyon fogja okolni és félek hogy még valami hülyeséget csinál.

Amúgy is egy 20 éves "nő" nem egy 40 éves pasival akarja leélni az életét szerintem.

2011. jún. 16. 14:08
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

apádnak nem kapuzárási pánikja van, ezt csak azok találták ki akiket elhagytak.Egyszerűen nem kapta meg azt a törődést amire vágyott, ezért keresett máshol vigaszt.

Ha annyira tökéletes házasságban élnének anyuddal akkor eszébe sem lett volna félre menni, de valami nincs rendben közöttük.

2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"apádnak nem kapuzárási pánikja van, ezt csak azok találták ki akiket elhagytak."

Ez hülyeség, már bocs. Egy kis pszichológiai ismeretet szedj magadra a jövőben.

Létezik a jelenség, és nem csak olyan tünete vagy kimenetele lehet, hogy a férj egy másik nőért elhagyja a feleségét...

2011. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!