Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segiteg! Mit tehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiteg! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Megeskudtem egy arab ferfival Cipruson,most szuletett meg a gyermekunk.A ferjem teljesen megvaltozott,bantalmazot,beleszol az oltozetbe,az elemiszer fogyasztasba,fenyeget es a gyereket sem akarja anyakonyveztetni a magyar nagykovetsegen.En nem tudok semmit csinalni,mert egy vasam sincs,a nyelvet sem beszelem rendesen.Haza hiaba megyek(nem is tudok,mivel a babanak nincs utlevele),mert senkim sincs!Elszeretnek valni,de felek hogy o majd ugyvedet fog lefizetni,hogy a gyereket elvegye!Gondolkoztam ongyilkosagon de sajnalom a babam!tudom en csinaltam ezt magamnak,de mindenki teved,sajnos en hatalmasat tevedtem es most pokol az eletem.Lanyok ovakodjatok az araboktol!
2011. máj. 21. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:( Nagyon sajnálom.Öngyilkosságot azonnal zárd ki.Van egy gyönyörű gyermeked,nem hagyhatod magára.

Szerintem várd meg míg lesz útlevele utána hagyd ott.Tudom,hogy nem ilyen egyszerű,de el kell jönnöd onnan:S

Sok kitartást!

2011. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az arab férfiak egy állatok , ezt illik tudni.

Nem légy öngyilkos, ne hagyd magára a gyermeked.(ha lány akkor meg végképp)

Járj utána, valami úton módon segítséget kell kérned és meg kell hogy szabadult tőle. Próbálj neten utána olvasni, hogy feléjük mi a szokás válás esetén. Biztos nem te vagy az első magyar lány aki ilyen helyzetbe került, valahogy keresd fel őket és kérd ki a tanácsukat.

2011. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Probald meg felhivni a magyar nagykovetseget, elmondani a problemat, probalj meg segitseget kerni!
2011. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Én felkeresném a magyar konzulátust és az ő segítségüket kérném.

Most legyél erős, szedd össze magad, nem engedhetsz meg magadnak semmilyen gyengeséget.

2011. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Sajnalom ami veled tortent! Az ongyilkossagot felejtsd el!Gondolj a kisbabadra! Probalj meg eljonni onnan, ha mar lesz utlevele a kicsinek!
2011. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyet értek az előttem szólókkal. Mindenképpen légy erős és jó alaposan érdeklődj a dolgok után, hogy változtatni tudj a helyzeteden.
2011. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is egyet értek. Valami tenned kell,mert így nem maradhat.
2011. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
istenem :O szegeny :( menny a rendorsegre..
2011. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugodjàl meg, és a butasàgot verd ki a fejedbõl. Az biztos, hogy a gyerek a férjednél marad, ha te nem tudsz tenni érte semmit.

Honnan való a férjed?

2011. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Ezt találtam, egy óvatlan pillanatban próbálj meg telefonálni, vagy mailt írni!


Cím:

Prodromou & 2 Demetracopoulou str. 3rd floor Antonis Zenios Tower 1090 Nicosia


Előhívó:

00-357

Telefon:

22 459 130

22 459 131

22 459 132

22 459 133

Ügyelet (munkaidőn túl): 99 486 468

Fax:

22 459 134


Misszióvezető: Szabó Endre ideiglenes ügyvivő


E-mail:

huembnic@cytanet.com.cy

Honlap:

www.mfa.gov.hu/emb/nicosia

2011. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!