Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Foglalkoznátok azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok azzal, hogy a volt férjetek mostani barátnője mit gondol rólatok? A csaj féltékeny, és a pokolba kíván engem néhány dolog miatt.

Figyelt kérdés
Pl. a volt férjem tudta, hogy mennek kirándulni a családdal, de ő nem akart velük menni, ezért elvitte egész hétvégére a közös gyerekünket, a csajnak viszont azt mondta, hogy muszály, mert nekem programom van, és neki kell vigyáznia a gyerkőcre. Vagy felajánlotta, hogy legyen nála a kicsi szilveszterkor, a csaj meg mindenkinek örjőngött, hogy én rátukmáltam a volt férjemre a gyereket, mert bulizni mentem, és ezért ők nem tudtak együtt szilveszterezni..
2011. jan. 1. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A volt férjed dolga. Én is hasonlóan gondolkodnék a feleség helyében, ha a férjem ok nélkül is hazudozna nekem.
2011. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, szerintem az új nő tudta mivel jár egy kisgyerekes elvált pasi. Ha nem tetszik neki, hogy a gyereke fontosabb, mint ő, akkor keressen magának független emberkét, te meg ne idegesítsd ezen magad.
2011. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyen stupid a csaj, ne foglalkozz vele. Tegyél mindent úgy, ahogy neked, a férjednek és a gyereknek jó. Mondjuk én jóban voltam a volt férjem barátnőivel, és a mostani feleségével is jóban vagyok.Igaz, nem miattuk váltunk el, és én igy tartom természetesnek, a gyerek miatt is.
2011. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezért főjön a volt férjed feje. Neked abszolút nem kell rosszul érezned magad, mert ő fél megmondani a véleményét a csajának, és a gyerekeket használja ürügynek. Ha valaki (akár az új csaj) rákérdez a dolgokra, akkor mondj nyugodtan igazat. Majd a férjed kimossa magát a bajból.. Nem kell magadra vállalnod mások haragját, azért, hogy őrá ne haragudjanak..
2011. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne érdekeljen,hogy mit gondol az uj csaj,te és a férjed szeme elõtt a gyerek legyen a legfontosabb.ne menjen férjhez olyanhoz,akinek màr ven gyereke.
2011. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Ne foglalkozz vele :)


Apuci úgyis meg fogja unni az ilyen hisztis pi...csát. Legyen csak Ő idegbajos :D

2011. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem, a volt férjed egy jellembajnok. Csak azt a részét éli az életének, amelyik kényelmes neki. De amihez nincs kedve, azt nem vállalja fel, inkább keres egy bűnbakot. Nem a barátnőjével kell beszélned, hanem vele. Ne Téged használjon kifogásnak, ha valami büdös neki, nem hiszem, hogy szükséged van arra, hogy idegen emberek Téged ítéljenek el. Növesszen egy kis gerincet a drága apuka, Te már elváltál tőle, ne is tartsd érte a hátadat.
2011. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért beszélnék a volt férjed fejével, lehet, ő nem egészen úgy adta át a dolgokat, ahogy történtek... ráadásul ahogy kivettem a szavaidból, már hazudott is a nőnek, mert nem akart velük menni kirándulni... ha nekem hazudoznának, és én nem gyanítanám, lehet, hogy én is elhamarkodottan ítélkeznék vkiről... mondjuk ha a nő nem képes elviselni, hogy a közös gyereketek fontosabb a férjednek, mint ő, az más kérdés, akkor egy hisztérika, akivel nem kell foglalkozni.
2011. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!