Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy 20 éves csaj el akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves csaj el akarja venni a férjem. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk,eddig csak sejtettem h a férjemnek van vkije,de már biztos vagyok benne,sőt ő is elmondta h van vkije,és válni akar.

Én már írtam a kiscsajnak mikor megtudtam h van,h állítsa le magát,de továbbra is találkozgatnak. Sőt facebook-on az adatlapján még irogat ism,amivel ugy érzem provokálni akar.


2011. febr. 14. 13:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
97%
A férjedet nem állítottad le? Ha válni akar,akkor nem tudsz mit tenni.Ha menni akar úgyis el fog menni.
2011. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már el akar válni a férjed akkor sokat nincs amit tegyél
2011. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
94%
Nem a csaj a hibás, hanem a férjed. Te hiába mondod neki, hogy álljon le, ha a férjed ennek ellenére találkozik vele. A férjednek mondodgasd, hogy álljon le. Más tészta lenne, ha a férjed nem adná a csaj alá a lovat, de így...
2011. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
61%
Azért az érdekelne, hogy milyen párkapcsolat ez... Ha barátnője van, nem leállítani kell hanem elhagyni, attól, hogy a csaj hagyja, a férj ugyanúgy fog találni valaki mást magának, ha válni akar akkor hagyd. Egyébként ez meg vicc, hogy felnőtt emberek a facebookon nyomozgatnak a párjuk után...
2011. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férjed aktív résztvevő és ezt akarja, nem tehetsz semmit. Ha a nővel beszélsz, az még nem fogja megváltoztatni a tényt, hogy a férjed el fog hagyni miatta. Szerintem fogni kell a maradék büszkeséged, és ki kell lépni ebből a házasságból. Adj esélyt magadnak a boldogságra.
2011. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
78%
Könnyen lehet, hogy a hátad mögött röhögnek azon, hogy írogatsz a lánynak. A férjeddel kellene komolyan elbeszélgetned, nem a lánnyal. Ha a férjed sem tér belátásra és válni akar, semmizd ki a válás során utána majd a 20 éves csaj elhagyja és a férjed térden állva könyörög, hogy fogadd vissza, de akkor már késő lesz.
2011. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
75%

A férjedet állítottad volna le. Most már magadat kell.

Ha a férjed mást szeret, akkor fújhatod a két gyereket.

Mikor megszülted a másodikat, még nem voltak jelek, hogy nem jó a házasságotok?

2011. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
74%

Ne p*csazd mar le, nem o az oka annak, hogy valami nem megy jol kettotok kozott. Na es ha nem talalkozgatna vele tobbet a csaj?Akkor a tisztelt uriember mas csaj utan nezne.

Konnyebb szidni a 3.at mint belatni, hogy bennunk es parunkban van a hiba.

2011. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

hát már egy ideje kiderült h van vkije,és nem is tagadja. A múltkor beszélgettünk és akkor azt mondta h nem tudja mit is akar. ha ez a kiscsaj nem lenne velem és a gyerekkel maradna.

Csak megnéztem h mégis ki az aki el akarja venni tőlem a férjem,hogy mennyivel jobb lenne. De a ki írásain kiakadtam. Engem provokál vele. PL. az sms-t amit irtam neki ki irta majdnem szó szerint meg oda írta h röhelyes meg ilyenek. Az anyósómék is tudnak erről az egészről,már ők is irtaka kiscsajnak,h tönkretesz egy családot,mit képzel magáról,de nem veszi a lapot.

Arra gondolom felkeresem a csaj szüleit,h tudjűk milyen kis r.ibancot neveltek

2011. febr. 14. 13:45
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom hogy ilyen megtörténhet a mai világban :( de sajnos kettő ember kell ehhez

a férjed ugyanugy leállíthatta volna már a kiscsajt, de nem tette

2011. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!