Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleimnél lakunk a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimnél lakunk a férjemmel és a gyerekekkel. Szeretném, ha legalábbis elköltözne (válni nem akar) mert már nem tudok vele együtt élni, de nem hajlandó. Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha semmiképp nem tudod meggyőzni, akkor a törvényes utat kell választanod, végül is a lakás a szüleidé, a férjed nem tartózkodhat ott önkényesen.
2011. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

A szüleid lakása hivjanak rendőrt és tegyék ki.

Mikor nincs otthon cseréljetek zárat, ha pattog lehet rendőrt hivni.

2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha van bejelentett lakcíme akkor nem tehettek semmit. Hasonló a helyzetünk (durvább), a rendőrök nem tettek semmit.
2011. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%
Kérjétek a bíróságtól, hogy kötelezze a szüleid lakásának elhagyására. A lakcímbejelentéssel nem szerzett tulajdonjogot.
2011. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha nincs hova mennie, a rendőrök akkor sem rakhatják ki. Nem kioktatni akarlak, mert nyilván nem ilyen ember volt, mint most, de ezért mondják, hogy az ember jól gondolja meg, hogy kit fogad az otthonába.

Nem tudom, hogy ez így törvényes-e, de akkor már inkább pakold össze a cuccát, amikor nincs otthon, és tedd ki az ajtó elé, és ezzel egyidőben zárcsere, de valami erősebb fajta. Aztán ha parádézik, akkor már lehet rendőrt hívni. Persze ha állandóra vagy ideiglenesre be van jelentve nálatok, akkor ez sem megy.

De úgy tudom, a lakástulajdonos kijelentheti onnan, csak ebben nem vagyok biztos. Ezen az oldalon olvastam, de hallottam már az ellenkezőjét is.

2011. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha be van jelentve, akkor a szüleidnek kell megszüntetnie a lakhatását először is az önkormányzatnál.

Utána jön a fekete leves, a szűrének a kitevése, ha nem akar elmenni.

Az nem kifogás, hogy nem váltatok még el és ő addig maradna, mivel nem közös ingatlan.

2011. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyszerübb, ha TE adod be a válópert, ugyanis NEKI nem kell beleegyeznie, ha TE válni akarsz, akkor elválasztanak. HA elinditottad a pert, akkor kérheted, hogy ki kelljen neki költöznie, mivel ott csak mint beházasodott családtag él, és ez a jogcim igy megszünik.
2011. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha be van jelentve szüleidhez akkor önkormányzatnál kijelentik és egyszerűen kivágják a szűrét + zárcsere.
2011. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nért nem akkar menni?
2011. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!