Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt maradni a kiskorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradni a kiskorú gyerek miatt vagy szétmenni? Szökőévente szex, megcsal, nem tisztel, nem becsül, kötekszik, megaláz hogy rosszul főzök, nem takarítok.2 évig u. így tökéletes nő voltam.

Figyelt kérdés

Nem változtam sem külsőleg sem tettileg, de kötekszik és menekül otthonról, mintha zavarnám őt, hogy ott vagyok. Én csak szeretni szeretném, de nem engedi. Nem jön velünk sehová és magánakvaló lett. Nőügyeit tagadja, mégis eltűnik és nem mondja meg hogy hová és nem válaszol ha megkérdem. Mi lesz így?

Próbáltam vele beszélni hónapok óta de se válasz, se reakció.


2011. jan. 11. 15:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%

...nem sérül a lelke. Csak az enyém fáj. Ő nem érzi és nem éreztetem...

Ne igyekezz magad becsapni!

2011. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha együtt maradtok, akármennyire el is játszátok a boldog házasokat a gyerek akkor is érzi, hogy baj van, plusz ha jól értem a férjed nem is rejtegeti az érzéseidet. Ha egyébként elválnál tőle, akkor csak miatta ne maradj vele. De ha még szereted és úgy gondolod menthető, esetleg járjatok tanácsadásra. Ha erre nem hajlandó, akkor már csak idő kérdése, talán jobb előbb mint később, piciként a gyerek annyira nem sínyli meg később. SZerintem.
2011. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Épp most olvastam egy idézetet, szerintem pont jó Neked:


„Szerintem az élet olyan rövid, hogy ki kell fejlesztenünk azt az intuíciót, ami megsúgja, hogy kivel és mivel érdemes foglalkozni, valamint kivel és mivel nem.”

(Feldmár András)

2011. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
TAnácsadásra is eljártunk, de ő tőlem várta az alkalmazkodást. Azért jött csak el velem hogy ott hátha azt mondják hogy neki van igaza. Én meg nem vagyok bólogatós kutya. 50-50 az alkalmazkodás egy jól működő kapcsolatban. :(
2011. jan. 11. 15:58
 15/28 Antóniaa ***** válasza:
100%
Hidd el, a gyereknek is jobb ha kilépsz a kapcsolatotokból, amiben nem vagy boldog. Nem lesz könnyű, ez biztos, de megéri... Azt,hogy mit mondasz neki attól is függ hány éves. Ha pici,még úgysem érti, ha nagyobb,, akkor elmagyarázhatod neki a dolgokat. De Megérteni úgyis csak évek múltával fogja... Ez szintén tapasztalat....
2011. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok boldog, de még szeretem. :(
2011. jan. 11. 16:13
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia neharagudj de öszinte leszek sajnos te most is egyedül vagy,ez a legrosszab társal mégis magányosan...A gyerek lelke meg inkább abba sérül,ha nincs megfelő környezet körülötte,a piciik is megérzik a mérgezett levegőt,tapasztalat mert én 7-9 éves koromig éltem hasonlóan mérgező légkörben(voltak durva dologok is),anyu szerencsére lépett...

28N

2011. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok boldog, de még szeretem. :(

A kettő üti egymást...

2011. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok boldog, de még szeretem.


Ez ellentmondás te nem szereted csak megszokásból, a gyerek és a jövötől való félelem miatt vagy vele.

Szerinted jó a gyereknek ha boldogtalan vagy, ha állandóan veszeketek, ha megaláz, ne adj isten el kezd verni.

2011. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Antóniaa ***** válasza:
86%
A szerelem és a boldogság nem üti egymást.. Ő még szerelmes a párjába, de mivel nem lát viszonzást, így boldogtalan...
2011. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!