Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nevén van bankszámla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nevén van bankszámla az én fizum is oda ment. Ahhoz hogy boldogulni tudjak az utolsó bankszámlakivonatra szükségem van. Van rá lehetőség hogy határozatot kérjen, hogy csak az én adataimat használhatom fel, de ő nem hajlandó rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hitelhez szeretnék nyúlni, de azt mondta hogy nem segít, még a saját fizum átutalásának a leigazolásában sem. Mit tegyek?
2011. jan. 16. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
ha közös névre, közös bankszámlás törlesztéssel szeretnél hitelt igényelni, akkor ahhoz kell a beleegyezése, mivel a pénzforgalom is közös. beszéld meg a férjeddel, hogy miért van hitelre szükséged. nem tudsz egyedül dönteni közös bankszámláról, főként, ha nem is a te neveden van.
2011. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

talan kerd meg a munkaltatodat,hogy igazoljak hogy arra a szamlara küldik a fizudat!

amugy meg lehet hogy a ferjed nem akar több hitelt felvenni es ezert nem akar segiteni,mert nem tudnatok mar azt is fizetni!

2011. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
most 1-től van saját számlám,eddig minden az övére ment. Ha kér egy határozatot, hogy az ő nevére szóló fizut nem használhatom fel, akkor sem tudok semmit kezdeni? nincs más lehetőségem sajnos. kell a pénz, mert még nem zárult le a válásunk, és nem tudok addig létezni. nincs miből!!
2011. jan. 16. 15:39
 4/17 anonim ***** válasza:
A munkáltatódtól kérj jövedelmeigazolást, az is megfelelő a hitelhez. Folyószámlahitelhez pedig nem lenne elég ha a férjed igazolná az átutalásokat: annak az a feltétele, hogy a saját nevedre szóló saját bankszámládra érkezzen munkabér.
2011. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Én nem értem az egészet.Most mit akarsz?Az ő fizetésére is hitelt felvenni?Még jó hogy nem engedi.

Ha meg a sajátodra akarsz, akkor mi a gond?Az nem lehet akadály, hogy az ő pénze is kivonaton szerepel.E-bankon keresztül te is ki tudod nyomtatni a számlakivonatokat, és ha közös volt a számla, akkor a bank azt neked is aláírja.

2011. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
eszemben sem volt az ő nevére hitelt felvenni,én kértem rá hogy a számlakivonatunkat adja ide és csatoljon hozzá egy nyilatkozatot, hogy a hitel kérelemhez csak az én fizetésemet használhatom fel. erre sem hajlandó, szándékosan el akar lehetetleníteni, amit a fejemhez is vágott!!
2011. jan. 16. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Bemész a bankba, és kérsz egy számlakivonatot.500.-ft.
2011. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha nem az ő nevén van a számla, nem kap számlakivonatot.
2011. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A munkáltatótól kérsz egy jövedelemigazolás, és kész - egy mellékelt levélben meg közlöd, hogy a fizetésed eddig olyan számlára ment, ami CSAK a férjed nevére szól.
2011. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha ugy is váltok akkor mért nem vagy külön számlán? 3 havi átutalás után már kapsz hitelt.
2011. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!