Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nevén van bankszámla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nevén van bankszámla az én fizum is oda ment. Ahhoz hogy boldogulni tudjak az utolsó bankszámlakivonatra szükségem van. Van rá lehetőség hogy határozatot kérjen, hogy csak az én adataimat használhatom fel, de ő nem hajlandó rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hitelhez szeretnék nyúlni, de azt mondta hogy nem segít, még a saját fizum átutalásának a leigazolásában sem. Mit tegyek?
2011. jan. 16. 15:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, de külön számlám van, csak hogy 1 hónapja!! Csak egy a gond, hogy a bank a számlakivonatot kéri, nem pedig egy igazolást, hogy számlára ment a fizum.
2011. jan. 16. 16:58
 12/17 anonim ***** válasza:

"eszemben sem volt az ő nevére hitelt felvenni,én kértem rá hogy a számlakivonatunkat adja ide és csatoljon hozzá egy nyilatkozatot, hogy a hitel kérelemhez csak az én fizetésemet használhatom fel. erre sem hajlandó, szándékosan el akar lehetetleníteni, amit a fejemhez is vágott!!"


Nem kicseszni akar veled a férjed csak NEM HÜLYE.

Ugyanis ha ezt megtenné neked, te felvennél hitelt utána a bank az Ő SZÁMLÁJÁRÓL akasztaná a törlesztést, hogyha te nem fizeted. Én sem bíznék meg az asszonyba a válás közepén....

2011. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem z ő számlájáról vonnák a hitelt, mert van egy csak az én nevemre szóló számla, arról akartam levonatni részletet. Csak szükségem lett volna az utolsó kivonatra tőle, mert hiszen azon volt a fizu!! minden bank ezt kéri, nincs olyan ami ne kérne számlakivonatot!! Sajnos!!
2011. jan. 17. 17:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor add meg a banknak a régi számlaszámot azzal, hogy eddig oida ment a fizetésed, a bankok egymás között meg tudják kérni az igazolást erröl, anélkül, hogy a férjed pénzmozgását is kiadnák.
2011. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már ezt is megtettem! Igazolást kértem mindenről, még arról is hogy a férjem adatait és fizetését nem akarom felhasználni, de elküldtek gombát szedni... Már minden követ megmozgattam, de sajnos sehol nem fogadnak el ilyen plusz dokumentumokat... sőt ma 25 mp fordított rám egy hölgy azzal hogy ezek a papírok semmik( őszintén megmondom, rájuk sem nézett) ezek után nem tudom még mit tehetnék, szerintem már semmit!! De azért köszi
2011. jan. 17. 19:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt még midnig megteheted, hogy ha az ügyintézönö nem foglalkozik a papirjaiddal érdemben, akkor megkesed a fiókvezetöt, és neki mondod el, hogy mi a gondod, meg hogy azkre tartozna, az nem foglalkozott veled.
2011. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsön feltétele minimum 3havi saját névre szóló számlára történő munkabér átutalás vagy munkáltatói jövedelemigazolás, folyószámlahitelkeret feltétele pedig szintén minimum 3 havi saját névre szóló folyószámlára érkező munkabér átutalás. Nem értem minek a férjed nevén lévő számlakivonat a banknak.
2011. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!