Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyu megállás nélkül dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu megállás nélkül dolgozik, alig látom. Help? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Anyu egyedül nevel minket(kb 4 hete) most nekem is többet kell segítenem neki. Ezzel nincs gond,csak sokszor alap dolgokat nem enged és inkább ő mosogat el. Több műszakban dolgozik,alig látom. Mikor hazaér látom rajta h kimerült,mégis nekiáll itthon is dolgozni. Mondom neki h feküdjön le stb...de ő még ezt meg azt befejezi (ezt csinálja kb este 11-éjfélig.) Reggel fél 7kor kel,tesóimat viszi suliba,utána nemsokkal rá megy munkába. Egész nap csak rohangál,utazgat. Anyu még nagyon fiatal,de nagyon látszik rajta h kivan merülve:S Mindig elküldöm pihenni,h hagyja csak majd átveszem, de ő nyüzsög.

Mit csináljak??


A másik ami nagyon aggaszt h van amikor esténként is dolgozik és 11-re ér haza. Féltem anyut,mivel tudom h nem a legnyugisabb környéken dolgozik. Mindig felhívom,hol van,egész este idegeskedek h hazaér-e stb:( Mit tehetnék h ne idegeskedjek??:S


2011. jan. 17. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt hazaér, mosogass el, azt nem tudja megakadályozni, ha nincs otthon.

Sajnos tudom milyen ez - úgy van vele, hogy Te úgyse tudod olyan jól megcsinálni.

Meg lehet, szomorú,amiért egyedül maradt, és úgy érzi, kevesebbet gondolkodik, ha leköti sőt túlterheli magát.

Biztosan jól esik neki, hogy törődsz vele, aggódsz miatta.

Hány éves vagy?

2011. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért nem hadja hogy átvedd a dolgokat,még annak ellenére is hogy fáradt,mert szeretné lekötni magát,és nem a válásra (vagy az egyéb okra ami miatt egyedül nevel titeket) gondolni.
2011. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
előre dolgozz,mosd el aze dényeket,vasalj ki,moss fel,fürdőt tisztítsd ki,szemetet vidd ki..stb.Amit csinál munka után próbáld meg előre
2011. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú amit írsz, anyukád mindent meg akar adni nektek, és sajna ez csak így megy, ne érezd úgy hogy elhanyagol mert szerintem igyekszik ő csak hát egy nap is csak 24 órából áll. Segíts neki házimunkában amit csak meg tudsz csinálni így leveszel róla egy kis terhet, adj neki időt, hátha egy kicsit visszaállnak majd a dolgok!
2011. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

16L vagyok,köszönöm a válaszokat!


Most is mindent megcsináltam,várom haza:) Ez mindig így lesz. Én is úgy gondoltam ha még többet segítek neki,mire hazaér nem lesz semmi teendője:)

Apámmal most nincsenek gondok,odaadta a gyerektartást,minden rendben volt. Van egy barátja,vele voltak gondok...most nemtudom mi a helyzet.

2011. jan. 17. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégére szervezz neki be egy házi wellnesst.

Egész nap hagyd feküdni, csinálj meg mindent helyette. Masszírozd meg, csinálj neki arcpakolást, készíts neki finom ételeket. Ne hagyd hogy felkeljen, csak amikor WC-re megy. Ha meg takarítani akar, mondd meg neki viccesen, hogy bezárod a szobába, vagy odakötözöd az ágyhoz ha nem engedi, hogy egy kicsit segíts neki. (:

2011. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet!!Köszi
2011. jan. 17. 21:59
 8/12 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Mindenki jókat írt én a helyedben ha az anyagiak engedik mozi vagy színházmeghívást is adnék.


Valószínűleg nem akar gondolkodni Édesanyád és a munkába temetkezik. El akarja felejteni Apukádat. Szerintem ez csak ideiglenes dolog, egy ideig normális gyógyulási folyamat. Segíts neki lelkileg is minnél többet így hamarabb túlteszi magát egy váláson. Biztos nem lehet könnyű neki.

2011. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tetris ***** válasza:
100%
Büszke lehet rád az édesanyád, amiért ilyen komoly, segítőkész, felelősségteljes lány vagy. Korodhoz képest nagyon éretten, felnőttként gondolkozol. Vedd úgy, hogy most kaptál egy nagy-nagy ölelést, és puszit így ismeretlenül.
2011. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Végre egy normális tinilány!:-))

Anyud nagyon büszke lehet Rád:-)

Amit egyik válaszoló irt tényleg jó ötlet,pénteken du-n probálj meg sok mindent elvégezni,és beszéld meg anyuddal,h pihizéssel,csavargással töltsétek kettesben az időt hétvégén,anyagi körülményeknek megfelelően.

Akár egy nagy séta a közeli parkban,vagy egy jó ebéd valahol,vagy csak egész nap lustálkodás/beszélgetés a tv előtt.

2011. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!