Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom volt felesége engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége engem zaklat az Ő gyerektartási ügyük végett. Mit tegyek, hiába voltam a rendőrségen? Kikészültem már tejesen.

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik.rengeteg a kiadása itthon ezért a gyerektartás felét fizeti a volt asszonyának.A volt felesége viszont bárhol meglát engem nekiáll ordítozni,és ma pl már tettlegességig fajult a dolog.Löködött,curvázott az utcán.Majd elsüllyedtem szégyenemben.a párom nem tud megvédeni mert a nőt azt sem tudjuk hol lakik a gyerekekkel.A gyerekekkel nincs is kapcsolata az apjuknak.az ex letiltotta őket.de a havi 100ezer az kéne neki.Amit lehetetlen teljesíteni.

mit tegyek a zaklatások ellen?A rendőrségen azt mondták mivel 30 napok eltelnek már nem minősül zaklatásnak.félek nem lesz jó vége.Én nem vagyok verekedős típus.Mellesleg a páromtól be tudja hajtani a többi pénzt?Nincs semmije,még bejelentett lakcíme sem.a munkája is olyan,hogy télen kijelenti a főnöke és márciusig nem dolgoznak (építőipar ugye).Akkor miből fizessen?én nem fogok az ő volt házasságára áldozni.főleg,hogy az ex így cirkuszol.Már nagyon el vagyok keseredve.

és hozzá teszem a nő szült egy másik pasitol aki nem is vette a nevére az új gyereket.Úgy néz ki még ezt is a páromra akarja verni.Már 2 éve külön vannak.a gyerek meg most 3 honapos.kapcsolatban sem voltak.

lehet ez így zavaros ,de nagyon ki vagyok készülve.


2009. dec. 15. 18:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Havi 100 ezer? Ezt a bíróság állapította meg vagy önhatalmúlag a volt feleség? Nem értem, zavarosan írtál, a volt párodnak nincs bejelentett munkája vagy a nőnek?
2009. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
off: véletlenül nem cigány a nő?
2009. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
45%
Válás.....
2009. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
37%
Már ne is haragudj,de szükséged van neked egy ilyen zűrös pasira?Mert az exe nem normális a leírásod alapján az tuti,de mégis milyen ember a te párod,hogy ha tud gondoskodik a gyerekeiről,ha nem tud akkor nem fizet utánuk???Vigyázz vele,mert te sem számíthatsz majd jobbra tőle.Azt sem tudja hol laknak a gyerekei??Milyen apa az ilyen???Olyan pedig nincs,hogy el lehet önkényesen tiltani egy apát a gyerekeitől,ha az szerető gondoskodó jó apa!!Szóval jobban jársz ha keresel egy rendes férfit magadnak,ők meg csak huzakodjanak.Én csak szegény gyerekeket sajnálom.
2009. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: miért? Mert hülye a volt neje? A problémákat meg kell oldani, nem kikerülni. Neked hány válásod volt eddig?
2009. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%

Miért csak a volt nej lenne a hül.e???A pasi semmivel nem különb ha azt sem tudja hol laknak a gyerekei.Milyen apa az ilyen szerinted???"A gyerekekkel nincs is kapcsolata az apjuknak.az ex letiltotta őket."Na most szerinted van ilyen??Nincs!!!Önkényesen nem lehet senkit eltiltani a gyerekeitől,ha az gondoskodó szerető jó szülő.Aki meg így viszonyul a gyerekeihez,az milyen ember,mit lehet tőle várni???

Ja,és egyébként 1x váltam el 15 éve,azóta több mint 10 éve élek boldog házasságban 3 gyerekkel egy az első házasságomból van.A férjem pedig sajátjaként nevelte fel,ugyan úgy szereti mint a többit,soha meg nem különbözteti Őket.Viszont az exem le sem sz@rta agyerekét,soha semmit nem kapott tőle,soha egy karácsony szülinap eszébe nem jutott,nem látogatta nem törődött vele,nem fozetett tartásdíjat.Én tojtam rá,mert azt mondtam egy gyereket magam is eltartok ha kell.Szerencsére sikerült is,és a férjem sem mondta sosem,hogy hajtsam be.Igaz nem is lenne honnan,mert egy semmire kellő munkakerülő lúzer az exem.De erről nem agyerek tehet,sem én.Viszont meg lehet ítélni arról,hogy milyen apa milyen ember!Most már így utólag hül.e voltam,hgy nem hajtottam be rajta,nem kellett volna érdekeljen miből fizet.Legalább meg lenne agyereknek az a pénz.De már mindegy,a lényeg,hgy nem ember az ilyen aki így szereti a gyerekét!!!

2009. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Azt írja h az utcán ordibál vele, meg nekimegy, meg ilyenek, ez szerinted normális viselkedésre vall?


Remélem választ adtam arra, h miért az ex a hülye.


Hogy ezek a gyerek ügyek hogy mennek nem tudom, de most nem is erről van szó. Ha neki ez a fazon megfelel, hát áldásom rá. Eddig is tudta h ez egy milyen ember, úgyhogy sztem ne azért menjenek már szét mert az ex NEM NORMÁLIS! Mert nem csinálunk ilyet, meg főleg nem egy kb idegennel? Vagy te így szoktál viselkedni?

2009. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

1. párodat rábeszélni, hogy adjon be keresetet gyerektartásdíj csökkentésre. Pláne, ha munkanélküli elvileg. Meg fogják ítélni.

2. az nem ok arra, hogy önkényesen ne fizessen a párod, hogy most kevesebb a bevétele. A gyereknek ugyanannyi pénz kell a megélhetésre. Más kérdés, hogy aránytalanul sokat fizet a párod, ha tényleg ennyit fizet.

3. A párod bemegy a gyámügyre és bejelenti, hoy asszony akadályozza a láthatást és ismeretlen helyen van a gyerekekkel. Bár nem lehet olyan ismeretlen a hely, ha az asszony téged mindig megtalál... Majd a gyámügy megkeresi őket. És megbírságolja az asszonyt, ha akadályozza a láthatást.

4. te tojj az egészre. Ha neked támad nyílt színen, röhögjed ki és kész. Látványosan. Akkor majd lekopik, ha ő ég be mindig és nem te...

5. Elgondolkoznék, kell-e nekem ilyen fickó, szarik a gyerekre, szarik arra, hogy téged zaklat az ex és ilyen egyszerű lépéseket se képes megtenni. Pedig ezeket külföldről, levélben is meg leeht tenni. Kb. 15 perc és 500 Ft postaköltség lenne neki.

6. a kisgyereket, ha nem a párodé, nem tudja ráverni, ma már nem a 19. században élünk, létezik DNS teszt... Ennyi.

2009. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
33%

Attól,hogy mennyi kiadása van a pasidnak,még a teljes gyermektartást kell fizetnie.Talán kérj tőle kevesebbet,aztán jut a gyermekének.

Ne is haragudj,de megérdemled amibe vagy,ha neked egy sumák pasi kellett...

És igen később is behajtják rajta,mishelyt örököl,elmegy dolgozni,stb...ez elbuktad,hogy majd jól élsz a pasi pénzéből a gyerek rovására.

2009. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem kérek én tőle semmit.Ugyanis nincs is semmije.sőt ,még örökölni sem fog.Nekem saját lakásom van,saját autom.Még a jogsiját is mellettem szerezte.Karácsonykor lett volna az eljegyzésünk,de én mondtam neki ha elrendezte a dolgait talán vissza térhetünk rá.HA......A gyűrűk is meg vannak.

Egyébként a gyerekei 14-15 évesek.A nő ment félre egy osztrák csövessel.És most 2 év után eszébe jutott a volt férje.A párom rendes apa volt .És a gyerekek is szerették.A szétköltözésük elején is tartották a kapcsolatot.Mig nem az anyjuk el kezdte befolyásolni őket.És azután megszakadt minden.A nő örökké költözködik.Munkahelye sosem volt.Ha véletlenül dolgozott is ott mindíg lopott.A párom csak a gyerekek miatt viselte el 14 évig.És csak azért lépett,mert a nő félre ment az osztrák csövessel,aki nem mellesleg a család barátja volt.

De magamat sajnálom,mert jól belekeveredtem.És ezek miatt nincs munkám,mert ez kis város és mindenhol én húzom a rövidebbet.Nincsenek barátaim,senkim sincs.Egyedül maradtam.Nem kell nekem senkinek a pénze.Főleg nem a pasimé.A kajára meg már adhat ha itt eszik naponta.És én csinálom neki a napi szenyóit a munkába.

2009. dec. 16. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!