Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van valakinek válságban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek válságban a kapcsolata? Ha igen hogy kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés

A párommal válságba került a kapcsolatunk.

Nagyon bonyolult a szitu összetett a probléma.

Most nem részletezném. Arra lennék kíváncsi van e valaki hasonló cipőben, és ha igen hogy kezelitek a helyzetet?

Megpróbáljátok helyrehozni vagy inkább elváltok?


2011. jan. 27. 15:37
1 2
 1/17 Igor26 ***** válasza:
82%
Igen, volt. Én is ugyanezeket a helytelen kérdéseket tettem fel, csak ez nem vezet sehova. Önmagában egyetlen kapcsolat sem bonyolult, te teszed azzá magad számára. Próbálj őszinte lenni magaddal, ennyi az egész. Mióta ezt az elvet követem, egyszerűbb az élet. A kapcsolathoz két ember kell. Ha van összhang, vagy lehet, akkor együtt kell maradni, ha nincs, vagy nem lehet, akkor meg külön kell válni.
2011. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akármilyen összetett egy probléma, ha mindkét fél a megoldásra törekszik, annak meglesz az eredménye. Tehát, először minden apró részletet átbeszélni, kinek mi fáj, ki hogy látja a kiutat. Ebből már kiderül, hogy mindketten helyre akarjátok hozni, vagy csak Te. A párod hozzáállása pedig megmutatja hogyan tovább.
2011. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mindent átbeszéltünk már. Voltak amik fájtak, de legalább őszintén elmondott mindent, ezt becsülöm benne.

Mondta hogy megpróbál változtatni a dolgokon és persze én is.

Szeret engem és a kisfiunkat is és egyikünket sem akar elveszíteni.

Mind a ketten helyre akarjuk hozni a kapcsolatunkat.

Szerintetek sikerülhet?

2011. jan. 27. 16:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem csak szavakban megy az ígérgetés, hanem a tettek is ezt bizonyítják, akkor simán. Drukkolok Nektek, semmit sem szabad könnyen feladni az életben, a családot meg főleg nem. (Ez csak akkor érvényes, ha nem csak Te erőlködsz, már-már önmagad feladásáig. Annyit semmi és senki nem ér.)
2011. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A miénk is tropa. Folyamatosan baja van azzal, amit csinálok. Leülünk, megbeszéljük a dolgot, változtatok. de minél többet adok, ő mindig annál többet akar. Ha látszólag semmi gond nincs, a semmiből kezd el úgy viselkedni, mintha a szolgájával beszélne. Mintha be lenne állítva arra, hogy bizonyos időközönként megbolonduljon. Az ember elgondolkodik, hogy miért változtasson, ha úgyis ezt kapja utána.
2011. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tényleg látom rajta hogy igyekszik.

És bevallotta hogy őszintén fél, hogy elhagyom...

Beismerte a hibáit, én is az enyémet.

Nem kiabáltunk, hanem nagyon szépen, halkan beszéltük meg a problémáinkat.

Őszintén bízom benne hogy helyre tudjuk hozni a kapcsolatunkat.

Főleg hogy van egy kisfiunk is...

2011. jan. 27. 16:18
 7/17 anonim ***** válasza:
off 16.17-nek: Kérdezd meg a párodtól, hogy Drágám, szerinted melletted nekem minden rózsaszín? Erre mondtam az előbb, hogy csak akkor érdemes törni magunkat, ha a másik oldal is a megoldásra törekszik.
2011. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves előző!

Nagyon sajnálom, tudom milyen érzés lehet.

Nekem ami a legjobban fájt, az az hogy már nem szerelmes belém "csak" szeret.

Meg persze sok minden, de megpróbálom ezeket félretenni és azon lenni hogy minden rendben legyen.

De ha látom hogy nem megy, nem fogok vele maradni akár mennyire is fájni fog...

2011. jan. 27. 16:21
 9/17 anonim ***** válasza:
De drága, akkor mi a baj? Nem mentetek szét, nem váltatok el, semmi tragédia nincs, meg fogjátok oldani! Ne kételkedj, örülj, hogy időben kapcsoltatok! :) Tudod, az évszakok is váltakoznak, egy házasságban sem süt mindig a Nap.
2011. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én mindent meg fogok tenni ennek érdekében az biztos.

Nem szeretném ha mással nevelném fel a fiamat nem az apjával.

Nem adom fel könnyen:-)

2011. jan. 27. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!