Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akarok válni. Van esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok válni. Van esélyem, hogy megtarthassam a közös házunk felét, (amiből ő nem fizet semmit) és elvihessem a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
A feleségem 1 év alatt 2-szer talált magának, úgymond "csak barátot".A másodiknál bízonyított a hűtlensége.Későn járt haza, nem ment a gyerekekért.Kértem, könyörögtem,örjöngtem, veszekedtem.A válasz:Ketrecbe zárom. Nem érdekelte semmi.Most, hogy a második is elmúlt, bánta meg,hogy elhanyagolta a gyerekeket.De láthatáron már a harmadik.Én még egyszer nem vagyok ezt hajlandó végigcsinálni.
2009. febr. 12. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se csináld megint végig! Lehet, hogy megbánta, ahogy a gyerekekkel viselkedik, de ha bejön a harmadik, megint minden kezdődik elölről. Én a helyedben most lépnék, a bíróságon pedig szerintem, ha Te is be tudod bizonyítani, hogy jó szülő vagy, és el tudod látni a gyerekeket, van esélyed. Ugyan nő vagyok, de láttam már rossz anyákat, úgyhogy elképzelhetőnek tartom,hogy egy apa is ugyanolyan jól bánjon a gyerekeivel, mint egy anya. Csak az a kérdés, a gyerekek hogyan viszonyulnak a dologhoz. Mert más a kötődésük egy apához és egy anyához. A legfontosabb, hogy ők minél kevésbé sérüljenek. Sérülés nélkül úgysem ússza meg senki.

Szorítok neked!

2009. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy 24 éves lány vagyok, és valami hasonló volt a szüleim története is!:(

A lényeg, a végén apámnál maradtunk, és a ház is nála maradt.

Mondjuk az hozzátartozott, hogy anyukám nem igazán harcolt értünk, mindenbe beleegyezett, meg a bíróság egyébként sem ítélt volna oda neki tesómmal, mert nem volt ingatlana, ahova elrakott vna minket.

Tehát elég nagy eséllyel pályázol!

A gyerekek hány évesek?

Ezzel kapcsolatban csak annyi a lényeg, h ők ha lehet ne nagyon tudjanak semmiről...

Én 6éves voltam, mikor ez az egész válás cécó volt, és a mai napig emlékszem veszekedésekre, meg sztorikra, meg meséltek is(apám) hogy mik voltak...

Azt hiszem nem volt valami őszinte a mosoly az arcomon gyerek koromban....

2009. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed.

Sok akár teljesen hasonló példával találkozhatsz itt: www.jogiforum.hu, nagyon kedves jogászok adnak választ mindenféle kérdésre.:)


Én is nő vagyok, és esetetekben drukkolok, hogy a gyerekeknek kedvező családi mintával élhessetek tovább- egy anya egoizmusa nem erről szól..:(

2009. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utban a 3. baba? Csak azmiatt kepes volt a feleseged ujbol terhes lenni, hogy megtartson tegedet! Mert egyertelmu errol van szo! Lehet, hogy a baba sem a tied, mi ra a biztositek? Ha tenyleg megcsalt, miutan megszuletett a baba, kerjel dns vizsgalatot, nehogy fizess mas gyereke utan.

De van a mai kerdesek kozott egy ugyanilyen, mint a te kerdesed. Gondolom a feleseged tette fel.

2009. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az elobb nem is irtam a kerdesedre valaszt, keress fel egy ugyvedet, o segiteni fog neked. Biztos, hogy maradhatsz a gyerekekkel a hazban, ha dolgozol, es rendesen ellatod te is oket!

Menjel ugyvedhez!

2009. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!