Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apaként évente nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apaként évente nyaralni járok 5 éves fimmal, akit az anyja nevel. Mostanra már van új kapcsolatom, de kérdés hogy tarsam meg a fiús nyaralás szokását, vagy menjünk idéntől hármasban?

Figyelt kérdés
Van aki azt állitja, hogy kell az exkuzív odafigyelés, élményszerzés a kapcsolat erősítéséhez és a gyerek leki egyensúlyához, van aki azt mondja hogy pont azért kell hármasban lenni hogy megtapasztalja azt, hogy a társ és a gyerek nem zárja ki egymást.
2011. febr. 21. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha egyébként jól megvannak együtt persze, gondolom szoktak amúgy is együtt lenni, biztos tudod jól meglennétek-e?

A kettes program sem kell feltétlenül a nyaraláshoz kapcsolódjon.

2011. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szia,


íme a sztori egy gyerek szemszögéből :) 5 éves voltam, amikor a szüleim elváltak. Édesanyám soha nem nevelt Apu ellen, hagyta hogy én magam tegyem "Őt" helyre az életemben. én nagyon örültem volna, ha akár egyszer is eszükbe jut engem is elvinni magukkal nyaralni, amikor lett új nő az életében. még annak ellenére is, hogy egyáltalán nem jöttem ki a feleségével anno. de sajnos még az esküvőjükre sem hívtak meg, nem hogy nyaralni!! pedig egész Európát körbeutazták... az pedig, hogy kettesben menjünk valahová... tiltott dolog volt, mindig titokban kellett a saját apámmal találkoznom. nálunk Apa volt a gyenge, Te ne legyél!! remélem, a fiad és a párod jól kijönnek egymással!! nagyon ügyesnek és jó szervezőnek kell lenned, mert mindkettejüknek szükségük van Rád, mert szeretnek. egyikük a gyermeked, másikuk a szerelmed. nehéz biztosan, egyikőjüket sem lenne jó, ha elhanyagolnád!! nekem nagyon rossz volt, hogy éreztem, én már csak egy múlt béli jel vagyok arra, hogy volt már nős... sosem volt közöttünk igazi apa-lánya kapcsolat. mindig megtűrt voltam az új család mellett. ne ess ebbe a hibába!!


Ági

25/N

2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, döntésemben figyelembe vettem. Együtt megyünk tehát, igaz ugyan hogy a fiam csak kettesben szeretné, de azt hiszem, a dolog mögött ott az anyuka propagandája is. Azt mondta a fiam a hétvégén, a kis barna szemeinek komolyságával, hogy "anyukám szerint, te kislányt akartál helyettem". Talán még belefér egy 3 napos kiruccanás kettesben is a közös kirándulás elött amit ezen az oldalon "megszavaztunk", és remélem, azzal még nem vagyok a ló túloldalán.

Köszönöm nektek mégegyszer'

2011. márc. 7. 08:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Sok sikert hozzá! Sok ilyen helyzetben lévő embertől hallottam már, hogy az új társ nem rendez ilyenből műsort, hogy a saját gyerekével időnként kettesben elvonul az ember. Hiszen az a gyerek is hozzá tartozik, szükségük van egymásra, időnként egymás társaságára, ahol senki más nincs ott. Ha a nőnek van annyi érzelmi intelligenciája, megérti, hogy a saját gyerekednek, és Neked is szükséged van ilyen dolgokra, és támogat ezekben. Hiszen ha nyilvánvalóan, tudatosan megpróbál eltaszítani a gyerektől, azzal nagyon kihúzhatja a gyufát! Nálunk sajnos ez utóbbi következett be. Én a páromat mindig támogattam abban, hogy a saját lányával (aki ráadásul velünk él) gyakran rendezzen "csajos" délutánt, stb., amiben én nem vagyok ott. Cserébe ő látványosan megsértődik már a puszta ténytől, hogy minden második hétvégén jön hozzám a gyerekem. nemhogy nem támogat, még akadályoz, érzelmileg zsarol is. Hát, mit mondjak, hogy finom legyek.... nem rajongok már úgy azért a nőért... De a fiamért annál jobban!!!

Remélem neked sikerült nagy érzelmi intelligenciával rendelkező párt választanod! Sok sikert!

2011. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!