Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnt az a kérdés, ami...

Hova tűnt az a kérdés, ami tegnapi v. tegnapelőtti és egy nő 17 éves lánya viszonyt folytatott a nő élettárásval?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos kamu volt és törölték.
2011. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok,kösz, gondolom én is ,hogy talán emiatt, de tuti válaszok érdekelnének.:)
2011. aug. 5. 20:57
 3/4 Futurare válasza:

vagy kietették a szánalom.hu-ra


ilyet már láttam a két szememmel is

2011. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ava87 ***** válasza:

Szerintem "tuti" választ nem fogsz kapni, hacsak nem jár erre egy moderátor, és nem válaszol rá. Bár mostanság már úgy vettem észre, hogy nem szoktak, és régen is csak a GYIK topikban válaszoltak.

De általában, ha egy kérdést törölnek, akkor ezek lehetnek az okai: a kérdező korábbi megnyilvánulásai alapján kiderül, hogy kamu (mivel a modik látják a korábbi dolgait is); a kérdező sértegeti a válaszolókat; a kérdés csak provokáció (még ha igaz is, már ha egyáltalán kérdésről van szó, és nem csak kötekedésről). Mivel a két utóbbi nem állt fenn, ezért nyilván az első.

2011. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!