Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyibe kerül kb egy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül kb egy ha egy független értékbecslő dönti el, hogy mennyit ér az ingatlan? Nem tudunk egyezni, így muszály hívnunk egyet!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, a muszáj szóért!!
2011. ápr. 5. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy helyileg hol van az értékbecslés és maga az értékbecsló iroda mennyiért dolgozik.

pL: Mi most kértünk fel egyet(Nográd megye) és az értékbecslő 30.000 forintól indul.

A barátnőm Gödöllői és ő ott fogadott fel egy értékbecslőt..Neki 70.000 forintjába került.

2011. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 20.000 forintot fizettem érte budapesten, de a bíróság által kirendelt akár 200.000 forintot is elkérhet. És hát ha nem olyat mond, ami jó a másik félnek, akkor nem fogadja el, hívhat ő is egyet, azt meg te nem fogadod el, mire a bíróság rendel ki egyet, amit meg lehet fellebbezni, stb., így aztán lehet szorozni az összeget három-néggyel.
2011. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ÚR ISTEN, tisztában voltam vele, hogy nem ingyen dolgoznak, de az nem gondoltam, hogy ilyen drágák!!

Békés megyéről volna szó, a ház vert falú, 120 négyzetméteres 2 kadrátos kerttel, víz ben, gáz bent , vegyes központi fűtéses, másfél éve minden nyílászáró ki lett cserélve, fürdőszoba, konyha 2 szoba, előszoba kamra, kazánház és még 3 helyiség ami nincs befejezve. A falukozponttól kicsit távol van, mert a falu szélén helyezkedik el sajnos!! kövesút van előtte, telefon bent van Az udvar nagy és van egy tavaly épült vadiúj garázs! Szerintetek mennyit érhet??

2011. ápr. 5. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

www.moling.hu

Békéscsabai vagyok, mikor lakást vettünk, 5000ft-ért tett előzetes értékbecslést.

2011. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!