Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha párom elhagyott terhesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párom elhagyott terhesen, fog még változni?

Figyelt kérdés

Mondván,h neki még nem kell baba.

Egy ilyen embernek változik még a véleménye?

Van rá esély,h még egy pár legyünk? Ha megszületik a baba lehet megváltozik?

Köztünk nem volt szó megcsalásról,egyszerüen csak nem kell neki a baba!Vagy csak megijedt?


2009. márc. 3. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Lehet, hogy csak megijedt, de ne várj tőle egyenlőre szerintem semmit. Készülj a babázásra, de úgy, hogy egyedül fogod nevelni. Ha valami változik, akkor az kellemes csalódás lesz, de ne legyenek elvárásaid, akkor nem csalódsz.
2009. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell neki a baba? Talán először gondolkodnia kellett volna, nem cselekedni. Felelősséget kell vállalnia, nem léphet csak így le, mert nem csak te vagy a gyerekért a felelős. Persze kényszeríteni senkit sem lehet. Én ilyen embertől sokat nem várnék. Természetesen majd gyerektartással hozzá kell járulnia a gyermeketek jólétéhez. Ilyen férfiakat komolyan sterilizálni kellene. Nehogy már még te menj utána, hogy jöjjön vissza hozzád, örülj neki, hogy megszabadultál tőle, mert nem érdemel meg téged. Ez egyértelmű.
2009. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Ő még nem akar gyereket, és ezt meg is mondta. Annyira pedig nem szeret téged, hogy a saját igényeit feladja. Ennyi. Ne várj tőle semmit.

Nekünk van olyan ismerősünk, hogy még 45 évesen se akarja lekötni magát, gyerekről se akar hallani, ha valamelyik barátnője megemlíti, már menekül...

2009. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem írod mennyi idős az apuka és azt sem,hogy véletlen jött-e össze a baba.Közös döntés volt,hogy megtartsátok vagy csak a tiéd?Mert egyáltalán nem mindegy.

Ha nem tervezett baba,és esetleg még ráadásul Te magad döntötted el,hogy megszülöd akkor nem csodálkozhatsz a reakcióján.Persze a felelősség alól akkor sem húzhatja ki magát,de nem tisztességes valakit apává tenni aki azt nem akarja.Ne akard magad mellé kötni így ilyen módon,ennek nem szokott jó vége lenni.Persze változhat a dolog még a részéről a babához való hozzáállásán,sőt remélhetőleg a baba érdekében változni is fog.Beszéljétek meg a dolgaitokat,hiszen egy kis életért vagytok már felelősek mindketten.Nagyon sajnálatos,hogy így kell erre a világra érkeznie annak a babának.Bízzál benne ha szereted,hogy lehettek még egy pár,de ne erőszakoskodj vele,mert ez nagyon rossz módja egy férfi megtartásának.


Minden jót nektek,remélem rendben lesznek a dolgaitok.

2009. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy babának jobb apa nélkül felnőni, mint egy rossz apával. Ha nem akarja a babát, hagyd, meglesztek ketten is. Egy ilyen ember meg sem érdemel titeket.
2009. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy valtozik, lehet hogy nem. Van mindket esetre pelda. Az viszont nem mindegy, hogy veletlenul lettel-e terhes, es nem vetetted el a babat, holott tudtad, hogy a parod meg nem akar gyereket.

Ha o mindig is mondta, hogy varjatok meg, esetleg ugy tudta, hogy te fogamzasgatlot is szedsz, akkor ne csodalkozz.

Vallalja a gyereket amugy, van apasagi nyilatkozat?

2009. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
egy sz szar alak. tegyél rá magasról, fizesse a gyerektartást, és annyi. felelőtlen barom.
2009. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem írtad h mennyi idős az apuka... Úgy azért könnyebb lenne eldönteni h most csak megijedt vagy egyszerűen egy f*szkala
2009. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az Apa a 40-hez áll közel,Én a 30-hoz.Nem tervezett baba volt,igy alakult!De azelőtt ha szóba került a dolog sosem mondta,h ezért elhagyna!

Apasági nyilatkozat jelenleg még nincs,még van rá idő(a terhesség felénél járunk),bár nem tudom lesz e,mert ő nem tudja azt sem eldönteni,h akarja e,h a nevén legyen!

Nekem már gözöm nincs,h mit akar!De ez már hetek óta igy megy.

2009. márc. 3. 18:38
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
hát 40 évesen már igazán benőhetne a fejelágya ,bár ezt gondolom te is így gondolod,de ezt lehet feleslegesen beszéljük meg...szerintem az előttem szólóknek sajnos igaza lehet,ne számíts komoly közreműködésben a nevelésben.Szerintemha úgy esne hogy összejöttök,sokkal nehezebb lesz neked is,mert a babázás mellet vele is kell foglalkoznod,de ő nembiztos hogy résztvesz a babával járó teendőkben,egyedül sokszempontból jobb lenne,szerintem,ha úgy áll hozzá a dolgokhoz ahogy írtad.Ugyanakkor találhatsz még magadnak egy olyan pasit aki sokkal jobb apja tudna lenni a gyereknek,és megbecsülne titeket.
2009. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!