Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a legalattomosabb, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legalattomosabb, amit a váláskor a gyerekeit megszerezni akaró apa képes elkövetni a becsületes anyával szemben, hogy megkapja a gyereket?

Figyelt kérdés

Párom megfenyegetett, hogy ha beadom a bíróságra a gyermekelhelyezési kérelmet, még ha beledöglik is, de megszerzi a kislányainkat. Beadtam.

Mire számíthatok? (Minden eshetőség fennáll, azt mondta, ha kell, akkor kábítószert csempésztet a kocsimba!)

Teljesen kétségbe vagyok esve!


Egy tisztességes anyuka vagyok, aki öt évig szinte teljesen egyedül nevelte a csemetéit.


2009. márc. 5. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged van egy nagyon jó ügyvédre, akit első körben tájékoztatsz a volt párod fenyegetéséről. Tenni nem tudsz semmit sajnos, mert kimeríthetetlen a lehetőségeinek a tárháza, de próbálj nem hagyni támadófelületet és mindenesetre én megpróbálnám megbékíteni... mi lenne, ha elmesélnéd neki, hogy mivel jár a kicsik nevelése? Biztos kissé elbizonytalanodna, ha rájönne, hogy nem csak móka és kacagás a dolog... hogy nem mehet majd el soha sehova, hogy házi feladat és szülői értekezlet, meg játék és esti mese és fürdetés... egy férfit ez kétségbe tud ejteni. Talán.
2009. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok vele beszélni, mert csak hajtogatja, hogy megbosszulja, hogy el akarok menni és magammal vinni a gyerekeket!

Egyfolytában zaklat, kötözködik, terrorizál és ellenem neveli a gyereket a saját szemem láttára.

Az ő hibáit másnap visszamondja rám, mintha én követném el őket. És nem tudom bizonyítani, hogy ezt csinálja, mert itthon a négy fal között nincs rá tanú!!! Ha becsukja maga után az ajtót, felveszi a pléhpofát. Mintha misem történne!

2009. márc. 5. 23:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De most hogyan jutott eszebe, hogy kellenek neki a gyerekek? Eddig te jol elvoltal veluk egyedul, es most?
2009. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel amiket mondd,és mutasd meg az ügyvédednek.

Undorító amikor egy ember ilyen szánalmas módon akarja maga mellett tartani azt a nőt,akit Ő saját maga üldözött el maga mellöl az ocsmány egoista viselkedésével.

2009. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd a rendorsegen, menjel be a csaladsegito szolgalathoz is. Ott elhisznek neked majd mindent, mert imserik, tudjak, hogy mire kepesek az emberek! Minel elobb menjel be, es segiteni fognak, meghallgatnak, kerjel toluk tanacsot, hova menjel.

Ez nem normalis dolog, rettegesben hagy benneteket, es ha latja rajtatok hogy felsz, megjobban csinalja.

Egyik nap te irtal, hogy odaviszi a vero fiukat is a ferjed, ha kell?

De hogy volt, eloszor kulon voltatok, aztan egyutt, most megint kulon akartok menni?

2009. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerosomnek a parja is egy bunko volt, aki egyfolytaban hulyesegeket, valotlan dolgokat beszelt ossze az anyarol. Tiszta hulyesegeket, de olyan beszeloje van, ugy tud hazudni, hogy aki nem ismeri, elhiszi amit mond.

A gyerekelhelyezesre a birosagra vitt magaval az ismerosom az ovodabol igazolast, amit az ovonok, ovoda vezeto irt. Az ovoda csupa jo dolgokat irt az anyarol, es o megmutatta ezt a birononek. A ferj persze majdnem rosszul lett, hiszen teljesen mast mondott a bironak, mint amit az ovoda irt. A birono persze az ovodanak hitt, igy egyertelmu volt, hogy az anyanal helyezik el a kislanyt. Azota kussban van az apa, mert rajott, hogy mas se hulye, csak o gondolta azt:)))

2009. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, én voltam a lelki terrorban levő anyuka.

Azóta a telefonom alkalmazom diktafonként ... megpróbálom legalábbis.

Már az összes hatósághoz fordultam, de mindenki azt javasolta, hogy - egyik fülemen be, másikon ki. Addig nyugton kell maradnom, és tűrnöm a megaláztatásokat, amíg a bíróság nem dönt. Potom fél év az első tárgyalásig, és mivel a "gyerekek nincsenek közvetlen életveszélyben", így nem is biztos, hogy lesz ideiglenes határozat. Ja, addig sem a családvédelem, sem a gyámhatóság nem tud a dologgal mit kezdeni. Tudomásul veszik, szívesen meghallgatnak máskor is. Pont.

2009. márc. 5. 23:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, azóta rájöttem, hogy a Kedves Anyósom is uszítja az öntelt fiacskáját!
2009. márc. 5. 23:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet,csak itt az anyuka próbál mindig betartani,a gyerekek nem buták előbb utóbb kiismerik az apjukat,és hidd el hogy nem fog nekik sikerülni az ellened nevelés,aki hazudozik az soha nem jár jól. A bizonyitékok készitése jó 5let,és nyugi,ahoz nagyon sok kell hogy egy anyától elvegyék a gyermekeit!
2009. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az jutott még a kommentedet olvasva az eszembe, hogy amikor a gyámhatósághoz, vagy bárhová hivatalból fordulsz ebben az ügyben, ragaszkodj hozzá, hogy legyen írásos nyoma annak, hogy ottjártál. Mert később, ha minden csak szóban hangzott el, nehezen fognak "emlékezni" majd, és nem tudod bizonyítani, hogy mi is történt valójában.
2009. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!