Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem teljesen tönkret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem teljesen tönkretette a életemet, tudok még így valaha is újat kezdeni?

Figyelt kérdés
Borzalmas 1 évem volt, és még mindig nem tudtam túltenni magamat rajta. Van 3 lányom, 18, 15 és 12 évesek. A volt férjem középiskolai tanár, nyomult egy végzős lányra, aki majdnem annyi idős volt, mint a lányom. Akkoriban még nem csak vele csinálta ezt, hanem a többi lánnyal is, félreérthető dolgokat mondott nekik (ezek a dolgok később derültek ki), majd a 18 éves kislánnyal összejött és teljesen megbolondult. Egyébként is szétesett a házasságunk, mert nem volt mindig beszámítható, teljesen őrülten viselkedett, ez már az utolsó csepp volt a pohárban, de nagyon megalázott. Nyáron váltunk el, már túl kéne tennem magam ezen, de több mint 20 évet elpazaroltam rá az életemből, és megalázottnak érzem magam, mindig feltépődnek a régi sebek. Ő még mindig a 19 éves lánnyal van, aki a lánya lehetne, és én meg nem tudok tovább lépni. Nem a lányra haragszom, mert nem ő volt a felnőtt, neki csak tetszett, hogy a férjem flörtöl vele, ráadásul jó pasi még 42 évesen is. Én a volt férjemet utálom, nem normális, egy kattant őrült, akinek tanítania sem kéne. Ráadásul a gyerekeimnek is hatalmas fájdalmat okozott. Ti mit tennétek a helyemben, hogyan lépnétek tovább? Mert tudom, hogy túl kell tennem magam ezen, csak folyton eszembe jut mindennap és magamban keresem a hibát.
2011. máj. 5. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NE HIBÁZTASD MAGAD KÉRLEK! Nagyon együttérzek veled. Legjobban tényleg az fájhat, hogy 20 évig vele voltál és aztán faképnél hagy. VELE VAN A HIBA NEM VELED! Elég nehéz lesz túljutnod ezen. Azt tanácsolom, hogy bármennyire is nehezedre esik menj ki az emberek közé. Csinálj programot magadnak akár a gyerekeiddel, akár barátnőkkel, akár egyedül. Ismerkedj másokkal. Nem azt mondom, hogy egy újabb férfival, mert ahoz idő kell és azon sem csodálkoznék ha örökre elment volna a kedved a pasiktól.... ismerkedj olyan emberekkel akik szimpatikusak, vannak közös érdeklődési körötök. Legyen az nő vagy férfi, de ne kapcsolatot keress bennük elsősorban. Nagyon sajnállak, hogy így tönkre tett a férjed :( Valamivel tényleg kösd le a figyelmed, hogy kevesebbet agyalj ezen, és ne veszítsd el a hited a többi, normális emberrel szemben!
2011. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Sokat voltam a gyerekeimmel, a barátaimmal, de akkor is teljesen lement az önbecslésem és már mindenkiben a rosszat látom.
2011. máj. 5. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Ffi Tedd túl rajta magad és bizonyítsd be a férjednek, hogy nem vagy elveszett ember. Fog még neked pitizni , mert egy idő után hiányozni fognak a leányai és a család, hiszen a szex nem minden. A törődés, a szeretet, a megértés a gyerekek közelsége hiányozni fog neki. Az idő mindent meg fog szépíteni és nem mondok sokat de 1 éven belül már szeretne visszamenni hozzátok, de mivel ilyen szoknyapecér esetleg a gyerekek miatt normalizálódnia kell a kapcsolatotoknak, de másra ne számítson.Ezt kösd ki. Egyébként az iskolában egy ilyen erkölcstelen tanár hogyan nem tünt fel a kollégáknak és az igazgatónak.Érdekes.
2011. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ELhiszem, hogy nehéz bízni ezekután az emberekben. Még arra gondoltam, hogy esetleg tehetnél egy nagyobb sétát egyedül egy közeli parkban, erdőben vagy bárhol ahol lehetőséged nyílik kicsit a természetben elkalandozni. Nagyon sokminden végig fog futni az agyadon, és biztos vagyok benne, hogy lesz olyan ami segíteni fog neked (ha nem is hosszútávon de átmenetileg mindenképp).
2011. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
A volt férjed és a kiscsaj úgyis szétmennek, ennek a kapcsolatnak nincs jövője! A kiscsajnak ez csak egy kaland. Ez vígasztaljon, majd ha ez megtörténik, majd a férjed megpróbál vissza kullogni, könyörög, az lesz majd a gyógyír a szívedre. Addig is próbáld a jó oldalát nézni, szabad vagy, nem kell engedélyt kérni, megbeszélni semmit, dönthetsz, élvezd, csináld azt amit szeretnél, egy régi álmot, bármit... apránként majd elmúlik a fájdalom...
2011. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
én is 20 év házasság után maradtam egyedül 3 kamasz gyerekkel..nekem szinte megkönnyebbülés volt már..most nagyon klasszul elvagyunk a gyerkőcökkel..
2011. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Véletlenül nem szegedi vagy? Mert pont van egy kb ilyen idős tanárom és ő is hasonló...mindenből a szex témát hozza ki bár neki nem biztos ,hogy volt felesége de kitudja...
2011. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem akarom már, hogy visszajöjjön hozzánk! Isten ments, olyan, mint akinek nincs minden rendben a fejében. Így, hogy ennyi ember előtt megalázott azzal, hogy miket csinált, így már nem akarok tőle semmit. 2 éve kb kezdett bekattanni és ez lett a vége. Talán jobb is, de azért fáj. 20 éves házasságunkat dobta el egy lányakorú diákért, minden gerincség nélkül elkezdte neki csapni a szelet és még csak lelkiismeretfurdalása sem volt. Arra nem gondolt, hogy én mit érzek. Lényeg, hogy ő "szerelmes lett".
2011. máj. 5. 18:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy Ő nem tehet róla.Egyszerűen nem volt és nem is lesz soha ura a helyzetnek.Ő ilyen és ilyen is marad.Te pedig ismerkedj és keresd az emberi közelséget, mert egyedül nagyon nehéz.Hiába hogy van felnőtt lányod is, de ezek a problémák a Te problémáid. Neked kell kell az életedet tovább élni és nem mindegy hogy hogyan. Keresd az emberi kapcsolatokat és a társalgásat, mert nem az a tipus vagy aki magába szereti hordozni a fájdalmát. De nem is kell, hiszen látod azért mi is itt vagyunk.
2011. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha a férjed 42 éves, az azt jelenti, hogy te is 40 körül vagy (azaz még fiatal vagy! jennifer Aniston is 40!)


thát nem késő még új életet kezdeni... csak ne érezd úgy hogy 2évet elpazarotál, pláne ha ott vannak a gyönyörű gyerekeid, és gondolom, "csak" az utolsó pár év volt rossz, amikor tönkrement a házasságotok... de nem az egész életed.

2011. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!