Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudnék csinálni apukámmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni apukámmal? (16/l) 2 éve rákja volt, aztán megműtötték és teljesen megromlott a viszonyunk. (több lent)

Figyelt kérdés

én vagyok az egyetlen gyereke és tudom, hogy szeret de nem tudja kifejezni rendesen. Anyát folyton bántja ( de csak szóban, cselekedetekkel) és anya még inkább őt védi...merthogy "ő ilyen.". De 14-16 évesen ez akkor is nyomasztó. Nem szeretek itthon lenni, ha rossz kedve van mindig belémköt (egész nap itthon van kb.)

és az hogy folyamatosan veszekedés van itthon az nekem nagyon nem jó...Mit tudnék csinálni, azon kívül, hogy elfogadom a helyzetet, kihozom belőle a lehető legjobbat stb...

A másik meg, hogy ha itt van nálunk a barátom folyamatosan benyit (kopog, de aztán utána rögtön be is jön) és elkezd tanítani minket és rajtunk lóg akár fél óráig. Ha meg utalni próbálok rá, hogy talán már kettesben is szeretnénk lenni, akkor egy csomószor elkezd velem veszekedni, hogy neki nagyobb az élettapasztalata és nem kéne bunkónak lennem.


előre is köszönöm.


2011. febr. 23. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és azt kifelejtettem, hogy a válás mennyire lenne jó ötlet? Tudom, hogy nem az én házasságom, de egyikünknek se jó ez így. Apa folyamatosan azt mondogatja, hogy úgyis mindjárt meghal, addig viseljük el...
2011. febr. 23. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Necces...:( Főleg azért, m ilyen beteg, így nem jó ötlet jelenetet rendezni. De ha leülnétek beszélgetni, akkor is sztem egyik fülén be, a másikon ki.Rosszabb esetben végig se hallgat, m csak mondja a magáét.


Próbáldd meg anyudnak elmondani, hogy hiába beteg, vegye rá apudat arra, hogy próbáljon normálisan viselkedni, mert megmérgezi az egész családi légkört, gyűlölsz haza menni és különben is milyen dolog az, hogy az apádtól görcsben van a gyomrod-tényleg azt akaja, hogy így emlékezzenek rá?

Anyudnak nem kéne hagynia, hogy ennyire eluralkodjon rajtatok, mert ez senkinek se jó.

2011. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
32%

csak megsúgom, hogy a daganatos betegségek 95%a lelki eredetű... eleve arra gondolsz, hogy váljanak el a szüleid, szerinted mit gondol, hogy érzi magát?

ilyenkor a lelket kell tartani a másikban, és támogatni, nem pedig elmarni mellőle a harmadikat is... de te tudod

2011. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt sz@rozod apádat, aztán mikor a temetésén sírsz-rísz, melyik az őszinte?

Annyira nem sok van neki hátra, próbálj meg tisztességesen viselkedni vele. Nem tudom, hogy mit szólnál hozzá, ha azzal a tudattal kellene élned, hogy egy év múlva meghalsz. Nem fogja fel a csöpp kis eszed?

A másik: 16 évesen az én házamban nem zárkózhatnál be a szobádba a bikáddal. Nem tűrném el, az biztos.

2011. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!