Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El fogok válni ez már tény de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogok válni ez már tény de lehet, hogy mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Februárban összevesztem a feleségemmel nagyon. Beadta a válókeresetet is. Mind a ketten arra várunk.

Most viszont úgy néz ki, hogy kibékülünk, ez lehetne jó hír is de nem az még mindig válni fogunk. Pont azért amiért beadta a válókeresetet. Nem bízik bennem és inkább egyedül van mintsem higgyen nekem, hogy azóta változok. Mit tegyek, hogy higgyen nekem mert még mindig szeretem és nem akarom elveszíteni.


2011. máj. 6. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégsem?
2011. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Ígérd meg becsszóra, hogy soha többé nem dugsz félre.
2011. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akárki akármit mond nem dugtam félre csak nagyon megbántottam. Egy héten keresztül veszekedtünk minden egyes kis dolgot felfújtam. Elmenekültem tőle akkor amikor a legjobban szüksége volt rám, és amiért otthagytam az édesanyámékat választottam helyette ezért.
2011. máj. 6. 20:30
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"az édesanyámékat választottam helyette ezért."

Nem értem, hogy a férfiaknak miért ér többet anyuci szava mint a feleségüké/élettársuké. Nem azt mondom, hogy az édes anya nem fontos mert ez nem igaz. Igen is fontos, csak sokan félnek az anyjuktól, és csak az ő a szava a szent, holott azért tudjuk a fiús anyukák milyenek átlagban, persze vannak kivételek. Szerintem sok házasság emiatt is megy tönkre, még ha kimondva nem is lett.

2011. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
kamu?!
2011. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Amikor megnősültél a számodra legfontosabb személy a Nr 1 a feleséged lett.Majd lesz új Nr 1 amikor gyereketek születik.

Az anyukák érdemeit nem kisebbítve.

Van még esélyed ha így álltok most.Addig járj utána amíg van értelme. Kicsit durván csiszolódtok össze, de hidd el 10 év múlva röhögni fogtok az egészen.

2011. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tudsz csinálni, hogy újra bízzon benned. Ez az a dolog, amire csak az idő a megoldás. Tapasztalat.
2011. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Elmenekültem tőle akkor amikor a legjobban szüksége volt rám, és amiért otthagytam "


akkor most mit vársz tőle?

2011. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazàn nem nagy ok arra, hogy vàlàs legyen a vége a hàzassàgotoknak. Biztos vagy benne, hogy leirtàl mindent??
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy mi az amin összevesztetek.


És a másik kérdés, hogy mennyiben volt neked igazad, és neki, valamint hogy ki lőtt túl a célon. Talán úgy lehet ezt rendezni, hogy elmondod hogy szerinted miben viselkedtél rosszul, de azzal együtt hogy miben volt igazad, és ugyanúgy hogy miben volt igaza a feleségednek, és hogy miben hibázott. Nem csak neked kell egyedül engedni, legalábbis ez valószínű.

2011. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!