Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki az igazi "hibás"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az igazi "hibás"?

Figyelt kérdés

Sajnos több ilyen esetet hallottam már. Adott egy nő, aki nem éppen képzett, nem is szép- de "szerencsével" egy olyan férfi mellé kerül, aki nála klasszisokkal jobb.


Ezért mindent elkövet, hogy megtartsa és idővel teherbe esik "véletlenül". Jöhet a házasság (rosszabbik esetben). Élnek pár évet egymás mellett úgy ahogy, a nő nem dolgozik, nem is tudna mit éshát ott a gyerek. A férfi sosincs otthon, hogy eltarsa a családot és pénzt keressen reggeltől estig. Eztán, jön a megcsalás egyik v. másik oldalról, pár éves a gyerek és elválnak. Kígyót-békát egymásra dobálva (inkább a nő a férfira), utálva, fújolva. Holott, ha a gyereket nem szülte volna meg, lehetséges, hogy együtt is maradhattak volna békében, nem fajultak volna el a dolgok ?!


Szegény ártatlan gyermek csonka családban nő fel egy anyának nem éppen nevezhető illető mellett és miatt, aki szülte és ezután felhasználja eztán mindenre az apja ellen és ellene neveli. Esetleg cigizik rendszeresen mellette a lakásban, mikor pár éves, pasizik, de amúgy játsza az ismerősei előtt a jó anyát. Az apa pedig nem nagyon tud mit tenni egy ilyen nővel, aki mindigis ilyen volt, csak valahogyan leplezte... (?)


Ki a hibás egy ilyen kapcsolat tönkremenetelében szerintetek? Mindenki azt látja ilyenkor, hogy a férfi elhagyta a családját? Amikor a kezdetekben a nő "akaszkodott" rá és maradt véletlen terhes? Mi az igazság?


2011. máj. 16. 16:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Minden kapcsolat két emberen áll.
2011. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Ugye nem te vagy a 3.? Azt, hogy egy férfi szerelemre lobban akár egy csúnyácska nő iránt is, ez lehetséges. Hogy véletlenül megfogan egy gyermek? Hát ehhez két fél kell általában. Ha a férfi nem akar gyermeket, van lehetősége, hogy ő is biztosítson, de ha "becsusszan", ebben ő is felelős. Hogy agyondolgozza magát, elhidegül-s ezen csak a megcsalás segíthet, hát ez nem alapos indok. Hogy a pasi felszabadul, az anya meg neveli egyedül a gyermeket, virraszt a betagágyánál, előteremti a tiszta ruhát, élelmet, mesél...s közben ideges, ezért cigarettázik, olykor kiabál a gyermekre, s néha elcsábul, hogy valaki legyen mellette - hát az ne vessen rá követ, aki ilyen szituban még nem volt! Persze, hogy mindketten hibáasok lehetnek, hogy elromlott a kapcsolat, pláne, ha a pasi nem is szerette a nőt, mégis eljutott vele a gyermeknemzésig. Azt szeretnéd, ha azt mondanánk, hogy a nő a Nyugati Boszorkány?
2011. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem mindketten, de 90%-ban a nő és 10%-ban a férfi. A férfi hülye volt, mert pénzért vett feleséget, ami aztán annyit is ért. A nő meg azért, mert gusztustalan dolog ráakaszkodni egy férfira az egzisztenciájáért, ha nem fogadja el a vele járó dolgokat, és ezek után egy gyerekkel bebiztosítani. A 90% azért ennyi, mert született egy gyerek, aki semmiről nem tehet, csak azért született meg, hogy megmaradjon a kapcsolat. Szomorú történet, de sajnos nagyonis gyakori.

Persze kifele az látszik, hogy szegény nő, akivel ílyen csúnyán viselkedik a férfi.

2011. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

,,Ki mondta azt hogy egy férfi klasszisokkal jobb?"

Legalább olvass. A kérdező mondta... -_-"

2011. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%

Férjem 20 évesen lett berántva egy házasságba egy terhességgel. DE. Előtte már volt az exnejnek egy abortusza, mert a védekezésük inkább volt orosz rulett. Nem voltak egymáshoz valók, ezért is váltak el később (tizenegynéhány év múlva). A férjem viszont vállalta a felelősséget, pedig tényleg nem volt igazán jó a házasságuk. Amíg voltak közös célok, addig jól megvoltak, de amikor már nem kellett együtt harcolni az anyagi javakért, előbuktak a személyiségek különbségei. Ez is vezetett váláshoz.


Én hüvelygyűrűt használok, a tájékoztató szerint 3 órán át testen kívül lehet (egyébként 21 napig folyamatosan bent van). Egy-egy órára ki is szoktam venni, mert ha "helyzet van", akkor néha fájdalmasan tud nyomni. Egyszer kicsit ittunk is és reggel esett le, hogy kint maradt (kb 8 órát). Két hétig pánikoltam, hogy basszus, most nagyon nem jönne jól... Férjem azzal nyugtatott, hogy neki pont annyira nem jutott eszébe, hogy szóljon, mint nekem, így ez kettőnkön állt. Megúsztam, de jól esett a reakciója.

Amúgy az ő álláspontja sokáig az volt, hogy nem szeretne több gyereket, végre felnevelte a lányát, már nagykorú, kicsit élvezheti a gyermektelenek "bohém életét".

Erre mondtam neki, hogy oké, jelenleg én sem szeretnék, de cirka öt éven belül igen, úgyhogy ha neki ez egy sziklaszilárd elhatározása, akkor idejében szóljon, ne toljunk ki egymással.

Azt válaszolta, hogy majd "női módra megoldom". Visszakérdeztem, hogy mégis hogyan? Elsumákolom a gyűrűt, aztán egyik nap egy teszttel fogadom, hogy ismét apa lesz?

Hááát, nem pont így, de ha én kijelentem, hogy ma reggel kidobtam a kukába a gyűrűmet és nem vettem másikat, akkor ő már kész helyzet elé lesz állítva (ami nem teljesen igaz, mert vitatkozhatna is, meg dönthetne úgy, hogy most gumit húz). Ebből azt szűrtem le, hogy igényel egy enyhe nyomást, ha már én is késznek érzem magam rá.


Viszont én nyomnám orrba, ha bejelenteném, hogy mától nem védekezek, ő se védekezne, majd hisztizne, ha terhes leszek.

2011. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%

,,Ki mondta azt hogy egy férfi klasszisokkal jobb?"

Legalább olvass. A kérdező mondta... -_-"


És tényleg. Bocs. Így már van abban valami amit írsz.

2011. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Férjem 20 évesen lett berántva egy házasságba egy terhességgel. DE. Előtte már volt az exnejnek egy abortusza, mert a védekezésük inkább volt orosz rulett."



En ezt sosem ertettem. Komolyan gondolod, hogy bele lett rantva a hazassagba? Miert is volt azzal a novel, ha nem szerette, nem illettek ossze? Hisz mar elobb is tudtak, hogy nem megy, volt abortusz is, tehat a ferfi nem igazan szerette mar akkor sem a not. Es csak a no a hibas? A masik meg a vedekezes. Annak a hianyaban sem felelos a ferjed? Miert kell ezt ilyen egyoldaluan leirni??

2011. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jaj, imádom, amikor a szeretô írja meg, hogy milyennek látja a feleséget. Kiscsillag, amikor a pasi éppen azon igyekszik, hogy egy másik nôt megfektessen, akkor csak nem mondhatja azt, hogy a feleségem egy rendes nô, jó anya, szeretjük is egymást, épp csak ennyi év után másokkal is le akarok feküdni. Pedig rendszerint ez az igazság, de ennek hallatán te sem vágtad volna magad hanyatt, ugye? Persze, hogy sajnáltatja magát "szegény bepalizott rendes férj, aki szörnyen szenved amellett a rettenetes nô mellett, és te meg nem csak dugni kellesz, áááá, dehogy" És a legvicesebb, amikor a hülyére vett szeretô még a feleségre dühös, holott csak annyit tud róla, amit a kanos "párja" mesél neki, aminek a fele sem igaz. Kiscsillag, jóreggelt, mit panaszkodsz itt idegeneknek, ettôl felmentést kap a lelkiismereted? Egy picit azért mégiscsak zavar, hogy te vagy a válóok, hogy miattatok marad apa nélkül egy kisgyerek..?
2011. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
20:59: ennel jobban nem lehetett volna megfogalmazni a lenyeget! Birom ezek az egyoldalu sztorikat. Persze, hogy a szeretonek nem azt mondja, hogy a felesege milyen rendes stb. Mindnek azt mondjak, hogy "majd elvalok". Hihetetlen, hogy van, aki ezt meg beveszi.
2011. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

akkor én egy nagyon korrekt szeretőt fogtam ki anno.

nem hülyített, h így szemét a felesége, meg úgy hárpia.

annyit mondott, h szereti a feleségét, de az asszony elég frigó, szeretne egy kicsit több szexuális életet. én azt mondtam hogy oké, legyen.

emellett persze rendes volt, láttam, h engem is nagyon megkedvelt, de sosem nyúztam, hogy hagyja el a feleségét. nem is hagyta azóta sem, pedig ennek már 6 éve...


nos a kérdésre: ha egy pasi olyan balga, hogy olyan nőnek "csinál" gyereket, akit nem tart méltónak és alkalmasnak a gyerekem anyja szerepre, az úgy is járt, szenvedjen.

a gyerekkel meg iszonyat nagy kitolás ez az egész.


én apa nélkül nőttem fel, lehet, hogy ebben anyám is hibás, de mégis utálom apámat, mert nem elég, h otthagyott minket, még csak nem is foglalkozott velem soha, és akárhányszor vele voltam, próbált anyám ellen hangolni. utólag összeraktam a sztorit, és az jött le, h kb sosem szerette csóri anyámat, anyám meg odavolt érte valamiért. de ha ennyire nem bírta a muttert, akkor könyörgöm, miért csinált neki gyereket?

2011. máj. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!