Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segiteg! Mit tehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiteg! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Megeskudtem egy arab ferfival Cipruson,most szuletett meg a gyermekunk.A ferjem teljesen megvaltozott,bantalmazot,beleszol az oltozetbe,az elemiszer fogyasztasba,fenyeget es a gyereket sem akarja anyakonyveztetni a magyar nagykovetsegen.En nem tudok semmit csinalni,mert egy vasam sincs,a nyelvet sem beszelem rendesen.Haza hiaba megyek(nem is tudok,mivel a babanak nincs utlevele),mert senkim sincs!Elszeretnek valni,de felek hogy o majd ugyvedet fog lefizetni,hogy a gyereket elvegye!Gondolkoztam ongyilkosagon de sajnalom a babam!tudom en csinaltam ezt magamnak,de mindenki teved,sajnos en hatalmasat tevedtem es most pokol az eletem.Lanyok ovakodjatok az araboktol!
2011. máj. 21. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia,szorítok Neked!Tarts ki!A babád ott van Neked,ne csinálj hülyeséget!Az előző válaszoló adott segítséget,addig telefonálj,amíg nem készülsz ki még jobban és tudsz reálisan gondolkodni!Már mielőtt megszültél mondtuk neked,hogy lépj le,akkor még könnyebb lett volna!Ugye te írtál ki régebben is kérdést?Kitartás és cselekedj minél előbb!!!
2011. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!