Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek? Törődjek bele a sorsomba?

Figyelt kérdés
Röviden: férjemmel a válást fontolgatjuk, a következő dolog miatt. én szeretek társaságba, szórakozni járni, ő kevésbé.néha el is megyek a haverokkal bulizni, állandó a veszekedés emiatt.a barátaimat nem fogadja el. mondtam neki , ne menjen el, mert nem szeretném ha elköltözne. azt mondta, csak úgy marad, hogy mostantól nélküle sehova nem mehetek. se barátnő se semmi. ketrecben érzem magam, 22 éve vagyunk együtt, 17 éves a lányunk, aki nagyon érzékeny lelkű. adjam fel az életem, és törődjek bele, vagy kezdjek új életet?
2011. máj. 29. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Ja, még elfelejtem: férjet is fogsz kapni, ha külön mentek, vagy netán már meg is van a jelölt?
2011. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Lépj le, lépj le.... Milyen keményen parancsolgatnak egyesek. Sajnálom őket, lehetett, lehet egy életük... A kérdezőt szintén sajnálom, mert bizonyára szerelem és egyéb kötődés már nincs, ha már felmerült az új élet kezdésének a lehetősége.
2011. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 yuda ***** válasza:
64%

A fő kérdés, hogy 38 évesen felmerült, hogy a szórakozás utáni vágyad erősebb, mint a családod összetartása.


Én férfi vagyok, de bajban lennék ilyen nővel, akinek fontosabb az egója- mert itt akárhogy is nézzük, erről van szó. Bulizni, szórakozni vágyásod erősebb, mint a férjeddel való kapcsolat-és úgy tűnik döntened kell a kettő között.


Egy válásban nincs abszolut győztes, mint a filmekben szoktad látni, persze hallgathatsz azokra akik ezt írták- a te életed. :)


Új kapcsolatod vagy lesz, vagy sem -ezt is gondold át, de ha lesz is- annak a férfinak újab hibái lesznek- ezt azért gondolod ugye?

2011. máj. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Azért a "férjnek vannak hibái" alatt nagyon nem mindegy, hogy azt értjük, hogy szanaszét hagyja a zoknijait, vagy azt, hogy érzelmi zsarolással korlátozza a partnerét a személyes szabadságában. Ha ezt erőszakkal tenné (verés, megfélemlítés vagy egyszerűen bezárná és nem adna kulcsot), akkor már a jog is szankcionálná - gondolom nem véletlenül.
2011. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat!

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:54: nem most szeretném elkezdeni a bulizást, ez nagyon régi probléma, ha én menni szeretnék, akkor előtte utána veszekedés van, ebbe fáradtam bele, hogy nekem miért nem lehet néha önálló gondolatom. még azt is a szememre veti, hogy a gyerekkel elmegyek néha egy-egy bevásárlóközpontba, hozzáteszem, nem vásárlás céljából, csak nézelődni.


A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:33:

minden közös, ettől függetlenül elvette az autóm kulcsát.

nem kell elköltöznie, ő mondta, hogy elköltözik, mert neki ez a felállás, h én néha elmegyek valahova, nem fér bele az életébe.

és nem, nincs új férj jelölt, nekem többet nem hiszem hogy megmondja bárki is, mit csinálhatok és mit nem :/


A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:44:

nem erősebb a szórakozás utáni vágyam, de azt hiszem, amíg én is dolgozom, ellátom a háztartást, kertet, néha járhatna egy kis kikapcsolódás.és minden mondható rám, de az hogy egoista, pont nem .


még egyszer köszönöm a válaszokat, még annyit fűznék hozzá, hogy próbáltunk mi együtt is eljárni, de abból is mindig veszekedés lett. miért beszélgetsz ezzel azzal, miért nem ülsz le mellém, miért így táncolsz? ( ő nem táncolt velem soha,esküvőnkön egyszer , én pedig szeretek táncolni )

2011. máj. 30. 10:19
 16/18 anonim ***** válasza:
Vagy megszok, vagy megszök. Döntsön. Bár ennyi idő elég kellett volna legyen...
2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna... Egyszerűen nem értem mi kifogásolni való van abban, ha az ember néha egy kis önálló életet is él azon kívül, hogy minden idejét a családnak szenteli. Nekem is szükségem van arra, hogy az itthoni mókuskerékből kimozdulhassak alkalomadtán, de az én párom sem nézi ezt jó szemmel, mintha csak az övé lennék, és csak őérte kellene élnem,holott amellett saját életem is van. Nekem is jól jönne valami megoldás erre, de úgy látszik ezek a férjek hajthatatlanok, aminek az lesz a vége, hogy inkább máshol keresem a boldogságot, talán neked is ez lenne a legjobb megoldás, mielőtt az élet észrevétlenül elrepül...
2011. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudod a házasságnak vannak szakaszai. Az első, az ismerkedés, udvarlás. Itt kellene megismerni egymást, megszokni a másik rigolyáit, és eldönteni, hogy együtt tudok e vele élni? Persze sokan ezt a szakaszt nem erre használják fel, hanem menekülésre, a szülői házból, anyám önkényeskedése, apám alkoholizmusa stb miatt. A második maga a házasság. Ha úgy döntöttem, hogy kibírom én ezt a hapsit, elviselhetőek a rigolyái, és hozzámentem, akkor már nem sértődök meg apró-cseprő dolgokon. Természetesen ebben a szakaszban bejöhetnek olyan dolgok, amire nem számíthattam előtte. Pl. fűt fát ígért, azt nem is hajlandó dolgozni sem. Iszik, mint a gödény. Üt-ver állandóan. Bántja a gyereket. Púpja nőtt, csak úgy. Vagy pedig csak felrovok neki valami hibát, mert meg akarok tőle szabadulni, mert elmúlt a szerelem. Ha van biztonságom, és lehetőségem az uj életre, uj palival, akkor lelépek, akár indok nélkül is. Ha nincs, ezerszer meggondolom, és ott csalom meg, ahol csak bírom.
2011. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!