Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nös barátjaval vasárnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nös barátjaval vasárnap elment a feleségem 1hotelbe, 24 évesen voltam az első/ö 43éves/, mit élhetett át másnap, hogy megtette, megbánás, jokedve volt, rám gondolt, meddig dulhat ez nekik, még ezek után is szeretem/meddig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 06:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kissé érthetetlenül írtad le az egészet.. Fuss neki mégegyszer légyszi.
2011. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megcsalt az asszony?
2011. jún. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kérdés elejét nem értem, mármint hogy ki hány éves, és hogy jön ez ide. Az azért szerintem kizárt, hogy közben rád gondolt volna, de másnap valószínűleg vegyes érzelmei voltak. Biztosan volt benne egy kis bűntudat, esetleg megbánás miattad, de öröm is az átéltek miatt. Hogy meggig tart ez az egész, megjósolhatatlan. Persze, hogy szereted még most is, tapsra nem szeret ki az ember valakiből. Az azonban rajtad múlik, hogy érzelmileg meddig vagy képes erre a szeretetre.
2011. jún. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer normálisan ezt leírni, mert elég érthetetlen.
2011. jún. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

A feleségem egy nős barátjával elment egy hotelbe. 24 éve én voltam neki az első. Mit élhetett át másnap, miután megtette?

Megbánta, jókedve volt, mikor rám gondolt?

Meddig tarthat ez nekik?

Én még ezek után is szeretem.


Ha jól értem kérdező, ezt szeretnéd megtudni. Ugye?

2011. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Na most az alapján próbálok meg válaszolni amit sikerült kiszednem belőle bár lehet, hogy nem jól értelmezem elég rosszul írtad le.

Ha valaki valakit megcsal rendszerint nem a megcsalt párjára gondol. Valószínűleg nem gondolt rád. Ha te voltál neki az első akkor biztos nagyon csiklandozta a fantáziáját, hogy milyen lehet mással. DE ez attól még egy gerinctelen dolog volt veled szemben és a férfi feleségével szemben is. Hogy másnap jó kedve volt? Akkor nem bánta meg...

Ha vérszemet kapott akkor sokáig is eltarthat, de lehet, hogy nem csak ezzel a fickóval.

Persze könnyű mondani, de egy ilyen nőt ne szeress.

2011. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Megprobálom értelmezni a kérdésedet.

A feleséged barátja nős.

24 évvel ezelőtt az első voltál neki és 24 évig te voltál neki az egyetlen.

Most ő 43 éves.

A te feleséged egy hotelban volt a nős barátjával akivel szexeltek is.

Akkor épp arra gondolhatott,hogy mennyire jó.lehet megbánta,lehet hogy nem.ez attol függ mennyire szeret még téged,szerintem.

Hogy mennyi ideig fog tartani?azt nem tudom,amig jól érzik magukat egymás társaságában.

Viszont nem értem miért van még együtt veled ha megcsal?És miért pont egy nős férfival?!

Milyen a kapcsolatotok?

2011. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
távirati stílusban fogalmazol az bizonyos, ha mást is ilyen kurtán furcsán csinálsz nem csodálkozom, hogy a kedves nejed hotelbe megy.Az sem derült ki, hogy előre tudatta veled, vagy utólag, és hogy honnan tudod a részleteket.Végül is mindent tudsz, arra lennél csupán kiváncsi, hogy meddig fog tartani.Szerinted van ember a földön, aki ezt meg tudná válaszolni?
2011. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4hete tudtam meg,hogy van nös barátja,mikor számon kértem töle ,kerekperec meg mondta,hogy leakar feküdni vele,mert még nem tudja milyen más férval,csak egymásnak éltünk,meg a két gyerekünknk 24évig,vasárnap elmentek 1hotelba,1hete hazaköltöztam a szüleimhez,multhéten beadtuk a válopert /mert vagyok olyan hüje,hogy nem tudttam olyan növel lakni akit akiváncsiság vitt bele asexbe mással/,14 mulva em.jogeröre,igy még mint feleség csinálta meg,nem tudok régota aludn,sokat fogytam,még szeretem ezek után is,de igy tönkre megyek érzem,mindig lesem az ablakot,háth jön bocsánatért,meddig birom még?
2011. jún. 14. 07:49
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszem, hogy a büszkeség ilyen fontos lenne...

Amíg meg nem tapasztalja vki, hogy éjjel a sötétben minden macska fekete, addig sajnos ezt nem hiszi el! Van aki meg tud ezzel az érzéssel, birkózni, van aki nem, és muszáj kipróbálnia. Bár azt hozzá tenném, hogy az utóbbi van többségben, mert sok olyan, aki látszólag megbirkózik eme kíváncsisággal, titokban megcsal, csak épp Te nem tudsz róla. Az jobb lenne???

Szerintem itt kettő kérdés van, ami választ vár: 1.szeret-e Téged még a feleséged... (Mert bizony ha a szex közben belezúgott a másik pasiba, akkor nincs mit tenni!)

Ha a másikkal való szex után is szeret Téged, akkor a legnagyobb butaság lenne elválni, és hagyni veszni MINDENT!

2. van-e benned annyi érzelmi nagyvonalúság, hogy ha megbocsátasz, soha nem fogod többé hánytorgatni a dolgot. Ha ezt nem tudod megtenni, akkor el kell válnotok.


Ha nekem kellene mérlegre tennem a párom, érzésem, múltam,... én biztos nem válnék el!!! Hiszen akkor annyit is ért...

2011. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!