Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy békítsem ki a szüleimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békítsem ki a szüleimet?

Figyelt kérdés
A tegnap este a szüleim nagyon összevesztek nem lényeges hogy miért de anyum kijelentette hogy amikor lejár a konfirmálásom(2 hét van addig) akkor elválnak, igaz többször veszekednek de ilyen komoly még nem volt. Mit tegyek?
2011. jún. 18. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 13évesnél több lehetsz, így nem a Te dolgod.



Maradjon az Ő dolguk, de valószínűleg meg fogják beszélni és nem fognak elválni.:)

2011. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok:P
2011. jún. 18. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha lecsillapodtam a kedélyek (1-2nap) mondd meg:

'nagyon szeretném, ha együtt maradnánk. Tudom, hogy nincs belszólásom, de nagyon szeretném. Mit tehetnék?'


szerintem,csak ennyit tehetsz, megkérdezed őket, hogy mit tehetnél, hogy együtt maradjon a család..

és akárhogy lesz, lelfogadod:

Téged mindketten változatlanul szeretnek,

Te is ugyanúgy szeretheted őket. És a leglényegesebb ez.

2011. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ne azt mond, hogy azt akarod, hogy együtt maradjanak ha válni akarnak, hiszen ha belegondolsz te se szivesen lennél egy olyan férfivel akit már nem szeretsz és állandóan veszekedtek. Itt most ne csak magadat nézd hanem a szüleidet is .
2011. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod a felnőttek ha dühösek sok mindent mondanak dühből. Nem biztos , hogy ezen még aggódnod kellene. de ha mégis oda kerül a sor szerintem úgyis leültök és megbeszélitek a dolgot, és akkor bátran elmondhatod nekik a véleményedet. És bízz benne , hogy nem kerül sor a válásra
2011. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2011. jún. 18. 19:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj képzeljétek kibékültek:D olyan jooo
2011. jún. 19. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
mondtam:)
2011. jún. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:)))
2011. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!